1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. 0x , 0x Protokolü V2 Beta Başlatıldıktan Sonra Lucrative Bug Bounty’yi Tanıttı

0x , 0x Protokolü V2 Beta Başlatıldıktan Sonra Lucrative Bug Bounty’yi Tanıttı

0x , 0x Protokolü V2 Beta Başlatıldıktan Sonra Lucrative Bug Bounty’yi Tanıttı

0x projesi, Ethereum ağının decentralized infrastructural exchange omurgası olma yolunda bir başka önemli bir adım atmıştır.

0x protokolünün v2 beta sürümü , Ethereum blockchain üzerinde yaşıyor ve projeyi röle mekanizmaları aracılığıyla ERC-20 tokenlerinin daha ucuz, daha hızlı ve güvenli bir şekilde ticaretini kolaylaştırmak için bir adım daha yaklaştırıyor.

0x Protocol v2 Beta ve the Bug Bounty

0x protokolünün ilk sürümü, toplam ticaret hacmi 200 milyonu aşan 100.000’den fazla ticareti kolaylaştırdı. Ancak protokol , 0x protokolünün ikinci sürümüyle sonuçlanan bir çok yineleme gerektirdi.

V2, 0x ağına birçok değerli eklemeyi kapsamakta ;

  • Önceden sermaye gereksinimi olarak sadece gas maliyetiyle atomic order uyumu
  • Yeni ve geliştirilmiş 0x protokol imza şemaları
  • Yeni ERC token standartlarını desteklemek için akıllı sözleşme mimarisinin yeniden tasarımı
  • WETH entegrasyonu, Ethereum’u ERC token işlemlerine daha kolay hale getiriyor

V2 hala beta olduğu için test edilmeli ve tamamen kullanıma hazır olana kadar yinelenmelidir. Herhangi bir teknolojide olduğu gibi, bir beta sürümünün mükemmel olmasını asla beklemiyoruz ve 0x protokolü üzerinde işlem yapılan bir çok değerle uğraştığımız için v2’nin kusursuz olması gerekiyor.

Bunu sağlamak için 0x ekibi, Quantstamp ( akıllı sözleşme güvenlik doğrulaması ve denetimi – ConsenSys Diligence ve SoHo Token Labs) üzerine odaklanan bir Ethereum tabanlı proje dahil olmak üzere birçok projeyle işbirliği yapmaktadır .

Ek olarak, takım 0x Bug Bounty Programını açıkladı. Program aracılığıyla, yetenekli geliştiriciler 0x protokolü v2 tasarımında kritik kusurları bulmak için teşvik edilir. Hata bulmak için verilen ödüller, bulunan istismarın şiddetine bağlı olarak 100.000 dolara kadar çıkabilir.

Bu yaklaşım, projenin toplum girdisi üzerindeki önemini ve açık kaynaklı, merkezi olmayan projelerin işbirlikçi doğasını vurgulamaktadır.

0x Bug Bounty Programına katılmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

 

Yorum Yap

Yorum Yap