1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. 2018 Q2 ‘de Takip edilmesi gereken 7 Altcoin!

2018 Q2 ‘de Takip edilmesi gereken 7 Altcoin!

2018 Q2 ‘de Takip edilmesi gereken 7 Altcoin!

Son zamanlarda kripto piyasasında yaşanan dalgalanmalar piyasanın yavaşlamasına neden olduğu görülmekte.Ama bununla birlikte bazı Altcoin’lerde yaşanan olumlu gelişmeler önümüzdeki bir kaç ay içerisinde gelecek vaat eden gelişmeleri bulunmaktadır.

Q2 ‘de takip etmeniz 7 altcoin’i hep birlikte nedenleriyle birlikte inceleyelim..

1.OmiseGo ( OMG )

OmiseGo sağlam ve uzun vadeli bir seçenek olarak görülebilir.Güçlü bir takım, kanıtlanmış bir başarı sicili ve akıllı bir iş stratejisi ile övünür ve önümüzdeki birkaç ay da gerçekten çok umut vaat ediyor olabilir.

İşte dikkat etmeniz gereken birkaç yeni geliştirme evresi ;

Wallet SDK

Ekip, OMG ile yapılan bu röportajda , 2. Ayda Wallet SDK’nın piyasaya sürüleceğini doğruladı. Serbest bırakıldığında, dijital cüzdan sağlayıcıları yerel para birimlerinin yanında fiat para birimlerini işlemeye, ödeme çözümlerini özelleştirebilecek ve özel tasarımlar yapabilecek .

Plazma Hızı

OmiseGo’nun kurucusu, bu yılın başlarında OMG’nin plazma hızının “tüm manzarayı değiştireceğini” tweetledi .

Bu nedenle, 1 milyon TPS (saniyede aktarım hızı) kadar iyimser söylentiler biraz abartılı olabilirken, plazma hızı yaygınlaşmalarını önemli ölçüde artırabilir.

Proof Of Stake

OmiseGo,proof of stake ‘a geçirmeyi planlıyor ancak getirileri henüz teyit edilmiyor . İlk çeyrek için en önemli önceliklerinden biridir.

 

2. VeChain ( VEN )

VeChain , şu anda piyasadaki en heyecan verici kripto para birimlerinden biridir.

Zaten çok sayıda etkileyici ortaklığa kavuşmuşlar ve şeffaflıkları için özellikle dikkat ediliyorlar. Satış rakamlarını, finansal kayıtlarını ve diğer önemli performans göstergelerini (kripto pazarı için ferahlatıcı bir yaklaşım) kamuya yayınlıyorlar.

Şimdi VeChain Thor’a olan ayrıcalıkları ile aşağıda keşfedeceğiniz gibi bir oyun değiştirici olabilir …

VeChain Thor için Rebrand

VeChain , 26 Şubat’ta VeChain Thor ile yeninden markalaştırıldı , bu da pazarlama ekibinden yaygın bir PR kampanyası ve potansiyel olarak daha fazla potansiyel kullanıcı edinme anlamına gelecek.

VeChain Thor, VeChain sahiplerine kripto paraları günde, haftada ve ayda tuttuğu için ödüllendirilmesine izin veren düğüm noktaları tanıtıyor.

VeChain temel olarak VET sahiplerine THOR kazanmalarına izin verecek NEO ve NEO Gas modeline benzer bir konsept.

  • 0.00042 THOR Günde VET power
  • Yılda yaklaşık 0,15 THOR VET Power
  • 1 THOR Power günde yaklaşık 2.381 VET gerektirir

İkinci çeyrek boyunca ve ötesinde,VeChain’in değerini dengelemelidir çünkü daha uzun vadeli yatırımları teşvik eder, bu nedenle fiyat değişkenliğini azaltır.

3.Litecoin ( LTC )

2018 Litecoin için büyük bir yıl olabilir ve Litecoin’nin benimsenmesini ve pratikliğini ana hatlarıyla artırabilecek etkileyici bazı güncellemeler planlıyor.

İşte dikkat etmeniz gereken şeyler ;

LitePay

LitePay 26 Şubat’ta piyasaya sürüldü ve Litecoin’in kullanımı ve benimsenmesinin tüm dünyadaki işletmeler arasında önemli ölçüde artabileceği anlamına gelen “dünyanın ilk sınır ötesi ödeme ağı”olarak pazarlandı.

LitePay, Visa kartları kabul edildiğinde Litecoin’in işlenmesine izin verir ve işlemlerdeki işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltabilir. Örneğin, büyük kredi kartlarının çoğu% 3 yerleşim ücreti alırken, Litepay bunu % 1’e düşürme sözü veriyor .

LitePal

LitePal’ın bu yıl  devreden çıkması bekleniyor, ancak henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok. Litecoin’in değerinde büyük bir artış sağlayabilecek daha fazla güvenlik, kesintisiz entegrasyon ve hızlı 60 saniyelik işlemler sunuyor.

Artı, LitePal, çok karlı bir pazara giren büyük e-ticaret platformlarıyla uyumlu olacak.

4.NEO ( NEO )

NEO’nun 2018 için bazı heyecan verici güncellemeleri var, bu yüzden 2. çeyrekte dikkat edilmesi gereken birkaç şey var.

Çin’in ICO Yasağı Üzerindeki Potansiyel Bir Kaldırma

Bu spekülatif ama Çin’in yeni düzenleme güncellemelerini yayınladığı için ICO yasağını kaldırdığı yönünde söylentiler var . Eğer bu haber 2. çeyrekte teslim edilirse, NEO’nun fiyatı hemen artabilir.

Gelecek ICO’lar

Çin’in ICO’lar üzerindeki darboğazına rağmen, NEO’nun halihazırda birkaçı sıraya dizilmiş durumda ve faaliyet göstermeye devam ediyor.

ONT Airdrop

Origin tokeninin % 50’si zaten serbest bırakılmış olsa da, ONT tokeninin geri kalanı da 2. çeyrekte Airdrop ‘a açılacaktır.

5.Lisk ( LSK )

Lisk, Javascript’le merkezi olmayan uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir blok zincir uygulamasıdır. Bir şirket olarak sürekli gelişiyorlar. Lisk kısa süre önce 20 Şubat 2018’de yeniden markalaştırıldı  ve Lisk Hub’ı bir gün sonra serbest bıraktı.

BitFlyer ve Huobi.pro’da da yeni döviz ticareti listeleri elde ettiler, bu yüzden ekip yıla harika bir başlangıç ​​ile başladı. Ancak en önemlisi, bunların hepsi ikinci çeyrek boyunca sürekli büyüme hedef ve hırslarının işaretidir.

Önümüzdeki birkaç ay içinde planlanan yoğun bir yol haritasına sahipler ve Ayrıca yakın zamanda ekibini geliştirdiler, yeni cüzdan güncellemeleri yayınladılar.

6.Stellar ( XLM )

Stellar , güçlü bir ekip, Sağlam temellerle ve bazı yüksek profilli ortaklıkları ile gelecek için çok umutlu bir kripto para birimi.

İşte yaklaşmakta olan birkaç projesi ;

Lightning Network

Önümüzdeki birkaç ay içinde Stellar’ın ana önceliklerinden biri, Lightning Network entegrasyonu olacak . Bu yüksek hacimli işlemleri ve artan güvenliği sağlayacak. XLM’nin ölçeklenebilirliğini artıracaktır.

Stripe Integration

Son zamanlarda, Stellar dünyanın en büyük online ödeme ağ geçitleri Stripe’in dikkatini çekti.

Stripe Bitcoin desteğini kesmesi, bunun yerine xlm için destek vermeye başlayabileceği söylentileri  Stellar’ın fiyatının % 20 artmasına neden oldu ,ve daha fazla duyuru yayınlanırsa XLM daha da yükselebilir.

7.QTUM 

Merkezi olmayan uygulamaların gelişimini destekleyen Qtum, dikkat etmesi gereken ciddi projelere sahip. Hatta ilk blok zincir uzay düğümünü başlattılar !

Qtum ikinci çeyrek boyunca büyük hamle yapmaya hazırlanıyor olabilir, bu yüzden dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

Ortaklıklar ve Gelecekteki Projeler

Zaten bu yıl 2 büyük ortaklık duyurdular ve önümüzdeki aylarda daha fazla şey görmek için sabırsızlanıyoruz. Qtum’un zaten güçlü bir platformu var, şimdi ölçeklendirme ve erişimlerini geliştirme zamanı.

Qtum, Uzay Zinciri, MediBloc ve Energo dahil olmak üzere, blok zincirleri üzerinde heyecan verici bazı projeler var. Qtum yeni projeler geliştirmeye devam ederken, ekosisteminin benimsenmesiyle daha geniş büyümesini bekleyebilirsiniz.

Yeni ICO’lar

Gündemde çok sayıda yeni ICO projesi var ancak yayınlanma tarihleri web sitelerinde hala teyit edilecek .

 

Yukarıdaki seçimler, 2018 yılının ikinci çeyreğinde umut verici görünmesine rağmen, bu projelerin karmaşık doğası nedeniyle kolayca alt üst edilecek veya geciktirebileceklerini belirtmekde ayrıca önemlidir.

 

Yorum Yap