Connect with us

Yeni Başlayanlar

Airdrop Nedir ?

Airdrop Nedir ?

opzionibinarie recensioni Bedava paralar gökyüzünden önümüze düşsün kim istemez ki , Kripto ekosistemi herşey mümkün!

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/3534 go to link Airdrop ” yeni oluşturulacak bir kripto paranın piyasaya çıkmadan önce potansiyel müşterilere bedava dağıtılmasıdır.

source link Evet yanlış duymadınız follow site Bedava ! Airdrop’un temel amacını potansiyel müşteriler edinmek ve piyasaya yayılması planlanan kripto paranın direkt hedefe odaklanarak reklamının yapılması olarak adlandırabiliriz. Tabi bu Airdrop’lara katılmak için yapmanız gerekenler bulunmakta kısaca bunları sıralamak gerekirse alttaki adımları uygulayabilirsiniz ;

Kendi cüzdanınızı oluşturun

http://curemito.org/estorke/781 İlk yapmanız şeylerdne birtanesi  https://www.myetherwallet.com/ dan kendi cüzdanımızı oluşturmak.( Private Key’ini sakın paylaşmayın. )

opcje binarne szkolenie Myetherwallet genel olarak kullanıldığı için verilmiştir.Myetherwallet’a girerken çok dikkat etmelisiniz çok fazla scam sitesi mevcut linki google üzerinden aratıp giriş yapmayın.Adrese Harfi harfine dikkat edin. Zaten sitesindede girdiğiniz de sizi uyaran bir çok hatırlatma olcak dikkat etmeniz konusunda uyarıları okumanızda fayda var.

http://serezin-du-rhone.fr/pifpaxys/1527 Hesabınızı güvende tutmak için Myetherwallet’ında önerdiği opzioni binarie con optionweb Metamask adlı Chrome’a da eklenebilen uygulamayı kullanın kullanımı basittir.

Airdrop’lara Nasıl Katılabiliriz ?

BitcoinTalk  Forumunda paylaşılan konuları inceleyerek kayıt forumlarını doldurursunuz ve katılırsınız.Her Airdrop’un kendi kuralları vardır.Ekip üyelerine (genellikle PM) başvurmanız gereken AirDrop’lara başvurmak için bir Bitcointalk forumu hesabı açmanızı öneririz.

risperdal 2 mg bijwerkingen Bazı yeni Airdrop’lar Twitter’da retweet gerektirir, genellikle minimum sayıda takipçiye ihtiyaç duyarsınız. Bu ücretsiz tokenlere uygun olmak için etkin sosyal medya hesaplarınız olduğundan emin olun.

haldol compared to seroquel Sürpriz Airdrop alıp almadığınızı görmek için cüzdanlarınızı düzenli olarak kontrol edin.

Airdrop’ları Hangi Sitelerden Kontrol edebilirim ?

buy maxalt uk Şuan için sizinle paylaşabileceğim sitelerden birtanesi https://airdropalert.com/ burada aktif olarak sürekli yeni airdropları inceleyebilirsiniz.

Katıldığınız Token’lerin Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim ?

Bu siteden tüm gelen tokenleriniz ve ne kadar ettiklerini görebilirsiniz. Acele etmeyin tüm tokenler anında gönderilmez. Kimisi 1 ayda bile gelebilir. Çoğu beş para etmeyebilir.

http://web-impressions.net/fister/2419 Token’leri Nasıl Satabilirim ?

Elde ettiğiniz token’leri EtherDelta adlı siteden satabilirsiniz.Etherdelta kullanırken Metamask kullanmayı unutmayın!

EtherDelta Kullanımını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak : BarışBilgili

Okumaya devam et
Advertisement
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Daha fazla Yeni Başlayanlar

To Top