1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. AntRouter R3-LTC,WiFi Router , Madenci ve Saat

AntRouter R3-LTC,WiFi Router , Madenci ve Saat

AntRouter R3-LTC,WiFi Router , Madenci ve Saat

Bitmain , Kripto para ve Kripto para madenciliğinde alternatif madencilik donanım çözümlerini kullanıcılara buluşturmaya devam ediyor.

Resim Kaynak : Bitmain

Bitmain , Daha küçük ve daha düşük güç madenci donanımları yapma yönünde ilerliyor ve bu örneklerden biriside tanıtımını yaptığı AntRouter R3-LTC. Şirket daha önce Bitcoin ve ardından Litecoin’le çalışan bir WiFi Router yayınlamıştı, ancak bunlar oldukça düşük güçlü cihazlardı.AntRouter R3-LTC, Litecoin madenciliği ve bir WiFi router için biraz daha geliştirilmiş özellikler içeriyor ve cihazın ön tarafında kullanışlı bir saat bile ekliyor.

AntRouter R3-LTC, BM1485 Scrypt ASIC çipi, Bitmain’nin Litecoin Uygulama Özel Entegre Devresi (ASIC) ile temellendirilmiştir.Cihaz bir yönlendirici olarak 300 Mbps 2.4 GHz 802.11g / n WiFi sunuyor ve spesifikasyonlara göre 23.2 Watt’lık bir güç tüketimiyle Scrypt hashrate olarak 9.9 MH sunma kapasitesine sahip madencilik için 6x BM1485 ASIC çipi ile geliyor. Ön panelinde saati size gösterecek bir LED saati ile birlikte gelmekte bu nedenle,Hem internetinizi o noktadan dağıtmak,Aynı zamanda masaüstünde kullanabileceğiniz bir saat olarak , aynı zamandada madencilik yapabileceğiniz 3’ü bir arada bir ürün.

Resim Kaynak : Bitmain

Cihazla ilgili o kadar da önemli olmayan tek şey, sessiz bir odada 30 derecelik bir ortam sıcaklığında havalandırma kanallarından 1m’de 50dB olarak derecelendirilen gürültü seviyesidir. Aygıt, Litecoin gibi Scrypt kripto para birimlerini madenciliği yaparak da kazanmış olsa bile, masanın üstünde gürültülü bir WiFi router’ın bulunmasına kimsenin istekli olmayacağından tahmin edilmekte. Her zamanki gibi en son olarak en önemli şey cihazın fiyatı,Bitmain henüz cihazın fiyatı ile ilgili sitesinde bir açıklamada bulunmadı , aşağıda paylaşacağım Bitmain’nin resmi web sitesindeki adresten meraklıları için cihazın fiyatı ve özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

AntRouter R3-LTC WiFi router, Scrypt Miner ve Saat hakkında daha fazla bilgi için …

Yorum Yap