Connect with us

Teknoloji

Asus TUF Gaming ailesine yeni ürünler eklendi!

Asus’un uygun fiyatla sağlamlık ve performans arayan oyuncular için tasarlanan serisi Asus TUF Gaming, anakartlarla başlayadığı bu yolculuğa, aynı tarzı benimseyen çevre birimleri ve diğer bileşenlerle genişliyor.

Seriye eklenen yeni ürünler arasında TUF Gaming M5 fare, K5 klavye, H5 kulaklık, kendi ekiplerimiz tarafından geliştirilen GT501 kasa ve TUF Gaming Alliance üyeleri tarafından üretilen çeşitli bileşenler yer alıyor. TUF Gaming FX10CP masaüstü bilgisayar ve FX504 dizsütü bilgisayar gibi sistemlere de genişleyen TUF Gaming , artık daha geniş bir marka olarak karşımızda

Asus TUF Gaming ailesi büyüyor!

TUF Gaming Alliance, yakın görüşlü iş ortakları tarafından üretilen bileşenlerden oluşan bir ordu kuruyor. Şu an için, birbiriyle uyumlu bellek modülleri, soğutucular, kasalar ve bir adet de güç kaynağı modeli bulunan seri, her kategoride daha birçok ürün de piyasaya çıkmayı bekliyor. Antec, Apacer, Ballistix, Cooler Master, Corsair, Deepcool, Enermax, G.Skill, GeIL, In Win, Scythe, Silver Stone, Team Group ve XPG gibi sektörün önde gelen markaları ürünlerini piyasaya sürdü veya yeni modeller üzerinde çalışıyor olacak.

Kaynak : Hwp

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlarda Hoşunuza gidebilir

Blockchain ve Kripto paraların etkileyici gelişimlerini Dünya ve Türkiye gündeminde takip eden bir kişi

Click to comment

Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha fazla Teknoloji

Popüler Konular

Haber bültenine Ücretsiz Kayıt olun!

To Top