1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. B9Lab, Tezos için yeni bir eğitim programı ” Tezos Blockstars Program ” başlatıyor

B9Lab, Tezos için yeni bir eğitim programı ” Tezos Blockstars Program ” başlatıyor

B9Lab, Tezos için yeni bir eğitim programı başlatıyor

160’tan fazla ülkede 14.000’den fazla öğrenciden oluşan küresel bir topluluğa sahip bir blok zinciri eğitimi ve eğitimi sağlayıcısı olan B9lab , ilk liquid proof-of-stake (PoS) blockchain protokolü olan Tezos için yeni bir eğitim Tezos Blockstars Program ‘ı başlattı.

B9lab’daki deneyimli öğretmenler tarafından desteklenen uçtan uca bir program olan Tezos Blockstars, öğrencilere endüstri lideri Tezos geliştiricileri olmak için gereken bilgi ve becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Tezos odaklı bir program olan Tocqueville Group Başkanı Alison Mangiero,

“B9lab’ın Tezos Blockstars programı, Tezos’ta yapılacak en iyi ve en parlak geliştiricileri ve girişimcileri çekme çabamızın altını çiziyor. Tezos Vakfı’nın bu projeye verdiği destekle, yeni bir geliştirici kohortu, faaliyet göstermekte olan ve kendi kendini yöneten tek büyük riskli kanıt zinciri blockchain’i oluşturacak ve yenileyecek ve bu büyüyen topluluğa katkıda bulunabilecek. ”

Tezos Blockstars ‘a başvurular 20 Mart 2019 tarihine kadar açıktır. Alım 27 Mart 2019’da başlayacak ve toplamda yaklaşık 140 saatlik çalışma ile yedi hafta sürecek. % 80’in üzerinde not alan öğrenciler B9lab ‘dan resmi bir Tezos sertifikası alacaklardır.

Yorum Yap

Yorum Yap