1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. Balinalar Ethereum’u Biriktiriyor : Ocak 2018’den bu yana % 80’in üzerinde holdingler
Trendlerdeki Yazı

Balinalar Ethereum’u Biriktiriyor : Ocak 2018’den bu yana % 80’in üzerinde holdingler

Balinalar Ethereum'u Biriktiriyor : Diar, Ethereum Whales Accumulate Billions, But Growth Remains Stagnant konu başlıklı yeni bir rapor yayınladı.

Balinalar Ethereum’u Biriktiriyor : Ocak 2018’den bu yana % 80’in üzerinde holdingler

Ayı piyasası , 2018 ‘de bir çok kripto paranın çöküşüne neden oldu.Ancak bu durumu fırsata dönüştüren birileride var BALİNALAR.

İlgili Yazı

Bitcoin’nin Balinaları

Dijital para birimi araştırma şirketi Diar, Ethereum’un 2018’in başından bu zamana, fiyatların en düşük seviyeye inmesine rağmen,Popüler ethereum cüzdanlarının daha fazla Ethereum biriktirdiğine dair ” Ethereum Whales Accumulate Billions, But Growth Remains Stagnant ” konu başlıklı bir rapor yayınladı.

Araştırma, “Aktif ticaret balinalarının 2018’de, devam eden ayı piyasasına rağmen, Ethereum’un tarihindeki en fazla birikimi sağladıklarını” belirtiyor. En yüksek 5.200 aktif cüzdanı incelediğimizde, balinalar arasındaki Ethereum holdingleri yılın başından bu yana % 80’lik bir artış kaydetti. Diar, aktif olarak işlem gören Ethereum cüzdanlarının toplam sahiplik değerlerinin, Ethereum’un dolaşımdaki arzının beşte birini oluşturan 2,3 milyar doları aşacak şekilde büyüdüğünü gösteriyor.

Kaynak : https://diar.co/volume-2-issue-47/

Diar ayrıca, fonların % 90’ının 2018’in ilk çeyreğinden geldiğini teyit etmektedir. En kesin durum, 2018’in her çeyreğinin, 2018’in dördüncü çeyreği hariç,% 270’lik artış ayları dışında, negatif net denge büyümesi olduğunu göstermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap