1. Ana Sayfa
  2. Wallet
  3. Bancor , EOS ve Ethereum Birleşik Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Bancor , EOS ve Ethereum Birleşik Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Bancor , EOS ve Ethereum Birleşik Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Blockchain varlıkları ve kripto paralara yönelik merkezi olmayan bir likidite ağı olan Bancor , Ethereum ve EOS likidite ağlarını resmi olarak tek bir arayüzde birleştirdiğini duyurdu.

Bugün itibariyle kullanıcılar ,

  • 500’den fazla ERC20 ve EOS tokenlerini non-custodial bir cüzdanda yönetebilir.
  • 9700+ token çiftleri arasında tek bir tıklamayla ERC20 ve EOS tokenleri arasında dönüşüm yapabilir.
  • Tümleşik deneyime erişin ve herhangi bir mobil veya masaüstü cihazda dönüşüm yapın.
  • Tüm airdrop ‘ları ERC20 veya EOS tokenlerini doğrudan cüzdanınıza alabilir yada çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yeni Bancor Cüzdan’ın kullanıcı deneyimi, Coinbase’in ve diğer popüler cüzdanların kullanıcılarına,  sezgisel bir uygulamada tokenleri yönetme ve dönüştürebilmelerine benzer. Ancak perde arkasında, Bancor Wallet kullanıcıları doğrudan blok zincirindeki akıllı sözleşmelerle işlem yapar ve fonlarını ve özel anahtarlarını her zaman kontrol altında tutar.

Bancor, cüzdanın içinde ve dışında veya anında gerçekleşen ve zincir halinde işlenen yerleşik tokenleri dönüşümler için hiçbir ücret talep etmiyor, daha hızlı, daha ucuz ve daha öngörülebilir dönüşümler sağlıyor. Mevcut Bancor Wallet kullanıcılarının , birleşik deneyime erişmek için yalnızca cüzdanlarını güncellemeleri gerekir . Yeni kullanıcılar SMS, Telegram veya FB Messenger üzerinden kaydolabilir ve ERC20 ve EOS tokenlerine cüzdana kolayca gönderebilirler.

Bancor, ilave blok zincirlerini ağa entegre etmeyi planlıyor. BNT (Bancor Network Token), BNT ‘nin ağ büyüdükçe faydasını artırarak , non-custodial cross-chain dönüşümlerinin gerçekleşebileceği köprü haline getirmeyi planlıyor.BNT’yi kullanarak, herhangi bir token, mevcut alıcılar veya satıcılar ne olursa olsun, temel bloklardan bağımsız olarak anında ağdaki herhangi bir tokene dönüştürülebilir.

Ağdaki tokenler, DAI (Maker Dao), BNB (Binance) ve BAT (Basic Attention Token) gibi ERC20 tokenlerinin yanı sıra IQ (Everipedia), DICE (BetDice), BLACK (eosBLACK) çok daha fazlası.

Yorum Yap

Yorum Yap