İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Binance 3 Aylık Token Yakma İçin Hazırlar

Binance 3 Aylık Token Yakma İçin Hazırlar

Binance 3 Aylık Token Yakma İçin Hazırlar

Kripto para borsası Binance , piyasa havasını ve trendleri yansıtan ticaret için en aktif merkezlerden biri olarak kendini kurmuştur.

BNB dijital varlığı , pasif kazançlar için ve altcoin ticaret ücretlerinde talep görmekte.Aktif günlerde BNB’de spekülatif ticaret görmektedir ve bazı fork’larda güvenli bir sığınak olarak kullanılmaktadır.

BNB işleminin yaklaşık % 44’ü, spekülasyon veya güvenli bir liman olarak USDT dijital varlığına aykırıdır. BNB / BTC çifti işlem hacimlerinin % 35’ini alır.

BNB’nin BTC volatilitesine karşı bir riskten korunma olarak kullanıldığına dair işaretler, son 20 günde BTC fiyatlarına karşı büyük artışa işaret ediyor. Bu Bitcoin’nin düştüğü ve 7,000 doların altında kaldığı süre boyunca.

Ancak BTC’nin yeni ve ani rallisinde, kurtarma amaçlı geçici bir girişim olarak 8,000 $ ‘ın üzerinde çekim yapan BNB, hem dolar hem de BTC fiyatlarında geri kayabilir.

BNB dijital varlığının işlem görmesi, geçen aylarda istikrarlı bir günden güne dalgalanmalarla birlikte yükseliyor.

ABD Tabanlı Yatırımcılarda Binance Draw

Binance Asya alıcıları tarafından canlı bir ticarete ev sahipliği yapıyor, ancak aynı zamanda altcoinlere erişmek isteyen ABD merkezli yatırımcılar için de tercih edilen bir yer. ABD’deki kısıtlayıcı düzenlemeler bazen borsa kullanımını mümkün kılmamaktadır.Bununla beraber Coinbase’in ticaret konusunda ciddi sınırları var ve Bittrex aylardır yeni hesaplara kapatıldı.

Dolayısıyla, şu anda Binance için trafiğin yaklaşık % 26’sı ABD’den geliyor. Diğer aktif ülkeler Hindistan, Türkiye, İngiltere ve Japonya’dır. ABD’den gelen trafik, geçen yılın sonunda piyasadaki en aktif aylardaki % 30’dan biraz düştü.

 

Kaynak : Cryptovest

Yorum Yap

Yorum Yap