1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Binance ‘den kredi kartı ile kripto para satın alınabilecek
Trendlerdeki Yazı

Binance ‘den kredi kartı ile kripto para satın alınabilecek

Binance 'de kullanıcılar artık kredi kartı ile BTC, ETH, LTC ve XRP satın almak için Visa ve MasterCard  kullanabilecekler.

Binance kredi kartı ile kripto para satın alma özellliğini aktif etti.

Binance perşembe günü yaptığı açıklamada , Visa ve MasterCard kredi kartlarıyla alışveriş yapabilmek için İsrail merkezli ödeme işleme şirketi Simplex ile ortaklık kurduğunu duyurdu.Bu sayede artık Binance’de kullanıcılar kredi kartı ile BTC, ETH, LTC ve XRP satın almak için Visa ve MasterCard  kullanabilecekler.

Şuanda borsada BTC, ETH, LTC ve XRP ‘yi kredi kartı alım gerçekleştirilebiliyor olsada, bunlara daha sonra borsa tarafından sunulan 151 token ‘ninde eklenebileceği belirtiliyor.

İlgili Yazı

Binance Kullanımı , Üyelik, Para Yatırma, Alış ve Satış Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Binance CEO’su Changpeng Zhao,

“Kripto endüstrisi hala erken aşamada ve dünyadaki paranın çoğu hala fiatta ” “Fiat ağ geçitleri inşa etmek, ekosistemi büyütmek, benimsemeyi arttırmak ve daha fazla kullanıcıya kripto eklemek için şimdi ihtiyacımız olan şey.” açıklamasında bulundu.

Binance ‘nin şartlar ve koşullar sayfalarına göre, bazı ülkeler Irak, Küba Afganistan ve Libya dahil olmak üzere hizmetten çıkarıldı . ABD’dede altı eyalet de desteklenmiyor, New York, Connecticut, Hawaii, Georgia, New Mexico ve Washington.

Ücretlerle ilgili olarak , Simplex bir işlemin yüzde 3,5’ini minimum 10 ABD Doları (sabit ücret) ile ücretlendirmekte. Günlük limit kullanıcı başına 20.000 ABD Doları, aylık maksimum kullanıcı başına 50.000 ABD Doları’dır.

Yorum Yap

Yorum Yap