1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Binance, Merkezi Olmayan Ticaret Platformunu Duyurdu

Binance, Merkezi Olmayan Ticaret Platformunu Duyurdu

Binance, Merkezi Olmayan Ticaret Platformunu Duyurdu

Dünyanın önde gelen borsalarından biri olan Binance, büyük planlarını açıkladı. Daha spesifik olarak, tamamen merkezi olmayan yeni bir ticaret platformu kurmak istiyorlar. Bugün bildiğimiz platformla görünüşte “rekabet edeceği” için oldukça ilgi çekici bir karar.

Binance hızla dünyadaki en büyük kripto para borsaların biri haline geldi. Altcoin işlem hacmi, birçok kez yeni zirvelere ulaştı. Görünüşe göre bu büyüme şirket için de bazı sorunlar yaratıyor. Geçtiğimiz yıl, birkaç hafta için kayıtlarını kısa bir süre durdular. Bu şeylerin er ya da geç nasıl değiştiğinin ilk işaretiydi. Şimdi çoğu insanın beklemeyeceği bir şey olsa da, yapımda uygun bir çözüm ortaya çıkıyor.

Daha spesifik olarak, tamamen yeni işlem platformu başlatacağını açıkladı. Binance’nin merkezi olmayan bir sürümü yakın gelecekte piyasaya sürülecek. Şimdilik, resmi bir çıkış tarihi yok ancak bu gelişimin tamamlanması uzun sürmeyeceği beklenmektedir.

Tek bildiğimiz yeni platformun Binance Chain olarak adlandırılacağı. Proje, gelişmekte ve çok sayıda para desteklenecek gibi görünüyor. Tam olarak hangi para birimleri olacak, henüz resmi olarak belirlenmedi. Bu platformun mevcut Binance borsasını karşılayacağı ve tamamlayacağı açıktır. Her iki seçenek de şu anda olabildiğince eşittir.

Daha fazla şirketin merkezi olmayan borsa modelini benimsemesini görmek güzel. Yeni platform, BNB para birimini de tüm ticareti gerçekleştirmek için gas olarak kullanacak.Bu şüphesiz önümüzdeki haftalarda ve aylarda BNB fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Şu anda genel düşüş eğilimi göz önüne alındığında, bu sektör için bir bütün olarak oldukça olumlu bir haber. Şimdilik, Binance Chain ile ilgili birçok ayrıntı belirsizliğini koruyor. Daha fazla bilgi önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıcılarla paylaşılacaktır.

Kaynak : Binance

Resim Kaynak : Binance

Yorum Yap

Yorum Yap