1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Binance, tüm kripto projelerinde şeffaflığı desteklemek için Binance Research ‘ü başlattı

Binance, tüm kripto projelerinde şeffaflığı desteklemek için Binance Research ‘ü başlattı

Binance, şirketin resmi Medium ve Twitter hesabında açıkladığı, analiz bölümünün sadece birkaç saat önce Binance Research'ün başlattığını duyurdu.

Binance, tüm kripto projelerinde şeffaflığı desteklemek için Binance Research ‘ü başlattı

Binance, düzenli olarak çeşitli kripto projeleri hakkında derinlemesine raporlar yayınlayacak Binance Research adlı yeni bölümünü başlattı.

Binance, şirketin resmi Medium ve Twitter hesabında açıkladığı, analiz bölümünün sadece birkaç saat önce Binance Research‘ün başlattığını duyurdu.

Yeni bölüm, “ kripto para birimleri ve temsil ettikleri blok zincir projeleri üzerinde kapsamlı raporlar sunabilmek tarafsız bir araştırma yürütecektir.”

Binance platformunda listelenen tüm projelerin şeffaflığını desteklemeyi hedefleyen kamuoyu, yayımlanan raporların, veriye dayalı içgörülerle derinlemesine analizlere dayandırılacağı için kurumsal derecelendirme olmasını bekleyebilir.

Binance Research raporları, tüm projelerin kamuoyuna duyurulmasını istediğimiz şeffaflık düzeyini gösteriyor. Bu raporların sektördeki genel şeffaflık standardını yükselteceğini ve topluluğa her bir projenin ilerlemesi, taahhüdü ve özgünlüğü hakkında bilgi sağlayacağını umuyoruz. Binance Ekibi

Ekip bütün raporlarının tarafsızlığını da vurgulayarak, “tarafsız raporların adil ve tarafsız kalacağını ve her projeye güvenilir bir bilgi kaynağı olarak kapsamlı bir bakış açısı sunacağını” belirtti.

Ayrıca, raporlar projelerin orijinal yol haritasını de izleyecek ve ekiplerin para toplama sırasında verdiği sözleri ne kadar iyi yerine getirdiklerini ölçecek.

İlk kanıt olarak, Binance Research Team, Loom Network ve GoChain hakkındaki ilk iki raporunu yayınladı. Bu , mevcut çıkar çatışması göz önünde bulundurulduğunda, kalite açısından oldukça yüksek bir standarda ve şaşırtıcı derecede oldukça tarafsız görünmektedir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap