1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Binance yeniden tasarlanan token platformunda her ay en az bir token lansmanı gerçekleştirecek
Trendlerdeki Yazı

Binance yeniden tasarlanan token platformunda her ay en az bir token lansmanı gerçekleştirecek

Binance, Perşembe günü yaptığı açıklamada, token satış platformu Launchpad'i yeniden başlatıyor .

Binance yeniden tasarlanan token platformunda her ay en az bir token lansmanı gerçekleştirecek

Launchpad platformu ilk olarak Ağustos 2017’de yayına girdi ve 2017 sonunda ICO manisinin ortasında iki tokenli satış yapmayı başardı.BREAD ve GIFTO – GIFTO 3.4 milyon doları buldu. Her ikisi de firmaya göre saniyeler içinde tükendi. Platform, proje ekipleriyle daha fazla ilişki kurmaya izin vermek için sıfırdan yeniden tasarlandı ve Binance’e göre, “blok zincir projelerinin fon toplamalarına ve kripto ekosisteminde erişimlerini artırmalarına yardımcı olmayı” hedefliyor.

Binance’in, token satış pazarının durumu göz önüne alındığında platformu yeniden başlatması dikkat çekicidir. NEXT’den gelen veriler, ICO fon sağlamanın, Ocak 2018’de yaklaşık 3 milyar dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesinden geçen yılın eylül ayında 300 milyon dolara düştüğünü gösteriyor. Galaxy Digital’in başkanı Billionaire Mike Novogratz, yakın zamanda ICO pazarının öleceğini ilan ederek şirketi,ICO advisory unit ‘ i 2018’de kapattı.

Binance’ın 10 milyon kullanıcısına erişimin yanı sıra, müşteriler de Binance’ın firmalara “ürünlerini geliştirme ve benimsemeyi arttırma” konularında yardımcı olma amaçlı danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Binance, token tahsisi, yönetişim yapısı ve diğer yönleriyle ilgili projeler önerecektir. Yine de, herhangi bir projenin satışından önce, Binance’ın olgun aşamalı proje geliştirme, büyük ölçekli evlat edinme hazırlığı, güçlü ve kararlı bir ekip ve aynı zamanda kripto ekosistemine fayda sağlama potansiyeline sahip olan “titiz token listeleme inceleme sürecini” geçmesi gerekir.

Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Kore de dahil olmak üzere 29 ülke katılabilse de, tüm Binance kullanıcıları token satışlarına katılamaz.Bir satışa katılmak isteyen kullanıcıların hesap doğrulamasını tamamlamaları gerekir. Tokenler Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve potansiyel olarak diğer kriptolarda satın alınabilecek. Launchpad “2019’da her ay en az bir yeni token lansmanı yapacak.” Launchpad BitTorrent ve Fetch.AI satışlarıyla başlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap