1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin akıllı iletişim geliştiricisi RSK, MainNet beta sürümünü piyasaya sürdü

Bitcoin akıllı iletişim geliştiricisi RSK, MainNet beta sürümünü piyasaya sürdü

Bitcoin akıllı iletişim geliştiricisi RSK, MainNet beta sürümünü piyasaya sürdü

RSK, Bitcoin akıllı sözleşme geliştiricilerinin açık kaynaklı MainNet Ağı Bamboo’nun Beta sürümünde piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Şirket, kaynak kodunu gözden geçirmek ve Hata Bounty Programı’nın bir parçası olmak için geliştiricilerin genel topluluğunu davet ediyor. RSK, akıllı sözleşmelerin esnekliğini, dünyanın en güvenli merkezileştirilmemiş blok zinciri olan Bitcoin Ağı’na getirir. Blok zincir programlanabilirliğini Bitcoin altyapısıyla birleştirmek sonsuz olasılıkları getirecektir.

RSK platformu mevcut diğer akıllı sözleşme çözümleriyle tamamen uyumludur. RSK, aşamalı bir yaklaşımla platformu açacak ve çözümlerini RSK MainNet’e dağıtmak isteyen iş ortakları ve geliştiricileri için oldukça açık bir süreç olarak kurulmuştur.

RSK ile çalışmaya başlamak için, bir projenin beyaz listesine eklenmesi için bu formu doldurarak başlayın . RSK, 3 (üç) iş günü içinde bir yanıt alacaktır.

RSK,beyaz liste sürecinin platformu yavaş yavaş açmak için sorumlu ve profesyonel bir mekanizma olduğunu bulduklarını açıkladı. “Bounty programının ilk aşaması bitene kadar sadece birkaç ay gerekli olacak” dedi. Daha sonra bu işlemi kaldıracağız ve platform geniş olarak açılacak. ”

Bounty Programı

Bitcoin Ağı tarafından korunan ilk açık kaynak akıllı sözleşme platformunu geliştirdikten sonra şirket iki dış denetim süreci tamamladı ve halen yeni denetimler ve güvenlik kontrol noktaları gerçekleştirmeye odaklandı.

Her bir blokçu programcısını davet eden geliştiricilerin genel topluluğunun yanı sıra denetim şirketleri ve ortaklarının bir parçası olması, geri bildirim sunması ve teknolojiyi geliştirmeye yardımcı olması için Hata Önerisi programı yayınlandı .

MainNet Ağının açık kaynak kodunun sunulması, RSK için önemli bir dönüm noktasıdır çünkü blok zincir teknolojisine dayanan internetin yeni bir dönemini inşa etmenin temellerini atmaktadır. İnternet’in Değeri, toplumsal dönüşüm hizmetinde, daha adil ve güvenli bir finansal sistem yaratmak için blok zincir teknolojisini yerleştirir.

Yorum Yap

Yorum Yap