1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin Borsası EXMO , Pavel Lerner’in kaçırılmasına ilişkin resmi bildirisini değiştirdi

Bitcoin Borsası EXMO , Pavel Lerner’in kaçırılmasına ilişkin resmi bildirisini değiştirdi

Bitcoin Borsası EXMO ,  Pavel Lerner’in kaçırılmasına ilişkin resmi bildirisini değiştirdi

Son olaylar göz önüne alındığında, EXMO Cryptocurrency Platform, Pavel Lerner’in kaçırılmasına ilişkin aşağıdaki resmi bildiriyi yayınladı ;

Pavel, EXMO’da önde gelen bir analist rolünde bulunuyor ve EXMO platformunun operasyonlarıyla ilgili olmayan kişisel blok zinciri başlatma projelerine liderlik eden bir blok zincir uzmanı.

26 Aralık’ta Pavel, bilinmeyen maskeli bir grup tarafından yakalandı ve onunla olan bağlantı günlerce durdu. 29 Aralık’ta Pavel’i elimizden almaya başladık.

Şu anda, güvende ve ona fiziksel bir zarar verilmemiştir. Bununla birlikte, Pavel şu anda büyük bir stres halindedir ve bu nedenle önümüzdeki günlerde herhangi bir resmi yorum yapmayacaktır.

Dava halen devlet güvenlik makamları tarafından soruşturma altında.

” Pavel’in kaçırılması hikayesinin, resmi soruşturmayı bozabilecek söylentilerle büyüdüğünü belirtmek isteriz. Bununla birlikte, EXMO şu anda mümkün olan senaryonun kendi versiyonlarının yorumlarını veya önerisini en yakın gelecekte reddediyor.

Biz de işaret etmek istiyorum EXMO de Pavel’ın aktivite kullanıcılarımızın finansal varlıklar için bir erişim içermiyordu. Sözü edilen platforma rağmen, platform her zamanki operasyonlarını sürdürüyor.

EXMO ekibi, cryptocurrency topluluğuna ve medyaya aktif destek verdikleri için çok minnettarız. Durumu zamanında güncelleyeceğimize söz veriyoruz.

Bizimle kaldığın için teşekkürler! ”’

Saygılarımla, EXMO ekibi

Yorum Yap