Connect with us

Borsalar

Bitcoin Borsası Huobi, Huobi Token’i (HT) başlattı

am i dating an energy vampire Bitcoin ve kripto para borsasında önde gelen şirketlerden biri olan click here Huobi Global, 23 Ocak, 8:00 GMT + 8’de Huobi Token’i (HT) resmen başlatacak.

follow link HT art arda sabitlenmiş toplam 500 milyon tokenle sınırlı olacak. Toplamın % 60’ı olan 300 milyon token 15 günlük sürede dağıtılacak. HT, ERC 20 ile Ethereum blok zincirinde çalışan bir sistemidir.

http://sundekantiner.dk/bioret/811 HT’nin en temel kullanımı, ticaret ücretlerinde indirim olan yüzde 50’ye kadar çeşitli şekillerde kullanılabilir.

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=dating-tips-introverted-guys&4d1=b9 HT,İnitial coin offering (ICO) değildir. Kullanıcılar yalnızca HT’yi Huobi Pro’da bir ‘Point Card’ satın alarak satın alabilirler. Point Card, temel servis ücreti için Huobi’nin ön ödemeli kartıdır. 1 puan = 1 USDT.

opçoes binárias - mercado financeiro internacional Huobi Pro, UST, BTC ve ETH ile değiştirilebilir.

go to site Her çeyrekte opteck opzioni binarie Huobi Pro, açık pazarda Huobi Tokenlerini geri almak için karının % 20’sini kullanacak. Satın alınan tüm HT, Huobi Yatırımcı Koruma Fonu (HIPF) ‘ne belli bir oranda tahsis edilecek.

http://bossons-fute.fr/?fimerois=rencontres-musicales-irlandaises.-tocane-st-apre&1a4=22 Kaynak : Huobi.pro

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlar da hoşunuza gidebilir...
Wblogy

watch Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Borsalar

To Top