Connect with us

Bitconnect , Ödünç verme ve Borsa Platformlarını Kapatıyor!

Altcoin

Bitconnect , Ödünç verme ve Borsa Platformlarını Kapatıyor!

Birçok kişinin Ponzi şeması olduğuna dair uzun süredir şüphelenilen Ödünç verme platformu Bitconnect, kapanacağını açıkladı.

İnternet sitesinden yapılan açıklamasında platformu kapatma kararı “sürekli kötü baskı” Texas State Securities Board’dan ve Kuzey Carolina Devlet Menkul Kıymetler Bölümü Sekreteri’nden iki tane Cease and Desist mektubu alınmasıyla platformun yasal olarak devamı için bir engel oluşturmuştur.Platform üzerinde sürekli DDoS saldırılarıyla ve saldırıyı gerçekleştirenlerin bunun sürekli devam edeceğini belirtmesine buna çok büyük bir etken olduğunu belirttiler.

Kripto toplumundaki bir çok kişi Bitconnect’in ponzi planını yürütmekle suçladı.Bunlardan hatta en popüler olan isimlerden bir tanesi Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin Bitconnect’i ponzi şeması yürütmekle suçlamıştı.

Bitconnect ”BCC’ICO satışının hala devam edeceğini belirterek.Hatta yaptığı açıklamaya göre BitConnect, token satışı için farklı bir websitesi üzerinde bile çalışmayı planlıyor.

”Bu olay BitConnect kullanıcı topluluğunun sonu değil, ancak websitemizdeki platform üzerinden sunulan bazı servisleri durduruyoruz. Gelecekte farklı kripto para hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.”

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlarda Hoşunuza gidebilir

Blockchain ve Kripto paraların etkileyici gelişimlerini Dünya ve Türkiye gündeminde takip eden bir kişi

Daha fazla Altcoin

Popüler Konular

Haber bültenine Ücretsiz Kayıt olun!

To Top