1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Bithumb Kripto para Kiosklarını Güney Kore Restoranlarına Getirecek

Bithumb Kripto para Kiosklarını Güney Kore Restoranlarına Getirecek

Bithumb Kripto para Kiosklarını Güney Kore Restoranlarına Getirecek

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olan Bithumb , dijital para kioskları ile restoranlar ve kafeler sunmayı planladığını duyurdu . Bu, müşterilerin Bithumb’daki sanal para birimleriyle yemeklerini ödemelerini sağlayacak.

“Touch B” olarak adlandırılan kiosk, Bithumb ve kiosk üreticileri Tros Systems, IYU ve Unos Space arasındaki ortaklığın sonucudur. Bu ortaklığın amacı, küçük yiyecek ve içecek franchise’larının cryptocurrency-client müşterisine hitap etme kabiliyetini vermektir. Bithumb kendisi kiosk üretmeyecek olsa da, makineler tarafından kullanılan yazılımı yaratacaktır.

Bithumb yaptığı bir açıklamada ;

Bithumb, işletmelere kiosklarını kullanarak çok çeşitli seçenekler sunacak ve sahiplerinin kendi ihtiyaçları için en iyi hizmeti seçmelerine izin verecek. Bithumb ayrıca kiosklarını, küçük işletmelerin ürünlerini satın almalarına yardımcı olmak için mevcut gidiş oranından yüzde 10 daha az teklif edecek.

Bithumb’un kripto servisi Bithumb Cache sayesinde, Bithumb müşterileri hesap şifrelerini kullanarak bu kiosklardan Bithumb hesaplarına erişebilecekler.

Bithumb geçtiğimiz günlerde , 12 farklı dijital parayı kabul etmek için hizmete bağlı 50.000’den fazla otele izin vermek için Güney Kore’deki en iyi otel rezervasyon hizmetlerinden biri olan Good Choice ile işbirliği yaptı.

Yorum Yap

Yorum Yap