İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Bitmain , Yeni Bir Blockchain Veri Merkezi ve Madencilik Tesisi için Texas’ı Seçti

Bitmain , Yeni Bir Blockchain Veri Merkezi ve Madencilik Tesisi için Texas’ı Seçti

Bitmain , Yeni Bir Blockchain Veri Merkezi ve Madencilik Tesisi için Texas’ı Seçti

Bitmain , blockchain donanım, yazılım ve hizmet şirketi Texas ‘ın Milam County, Rockdale şehrinde yeni blockchain veri merkezinin açılışını duyurdu.

Bu, yerel, ülke ve eyalet çapındaki ekonomilere yedi yıllık bir süre boyunca Bitmain tarafından 500 milyon ABD Doları’nın üzerinde bir yatırımı temsil etmektedir.Milam County blockchain veri merkezi ve kripto para madencilik tesisi, Bitmain’in Kuzey Amerika’daki stratejik yatırım ve genişleme planlarının önemli bir bileşenini temsil ediyor.

Yeni tesis, eski Alcoa Rockdale Operasyonları sitesinin bir bölümünde yer alacak. İnşaat ve kurulum çalışmaları devam ediyor ve Bitmain’in bu fazı 2018’in dördüncü çeyreğinde başlayacak ve veri merkezi başlangıcı 2019’un başında başlayacak.

Bitmain, yeni tesisin ilk iki yıl içinde yerel ekonomiye 400 yerel iş getireceğini tahmin ediyor. Bitmain ayrıca, toplumun üyelerini veri merkezi ile hazırlayacak profesyonel ve teknik eğitim programları sağlamak için yerel okullar ve eğitim kurumlarıyla ortak olmayı planlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap