1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. BlockCAT, hatasız Ether (ETH) işlemleri için Tabby Pay’i başlattı

BlockCAT, hatasız Ether (ETH) işlemleri için Tabby Pay’i başlattı

BlockCAT, hatasız Ether (ETH) işlemleri için Tabby Pay’i başlattı

BlockCAT Teknolojileri, herhangi bir programlama gerektirmeden Ethereum blockchain üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturmak, yönetmek ve dağıtmak isteyen bir şirket bugün Tabby Pay başlattı.

Kullanıcı hatasını önlemek için geliştirilmiş akıllı bir sözleşmedir. Ether (ETH) ‘ye yanlış cüzdanı gönderirseniz, ödemeyi iptal edebilirsiniz ve Eteriniz iade edilir. BlockCAT kısa bir süre önce, bulguların kullanıcıların% 74’ünün birincil cüzdanlarına sahip olduğunu,% 94’ünün kripto gönderirken hata yapmaktan endişe duyduğunu ve% 11’inin kriptosunu yanlış adrese yolladığını gösteren bir anket gerçekleştirdi.

Artık kullanıcılar Tabby Pay’in basit web tabanlı UI’siyle etkileşime girerek, Web3 özellikli bir cüzdanı hızlı ve kolay bir şekilde kullanan herkese Ether ödemeleri gönderebiliyorlar. Başyapıt, kullanıcıların başlatıldıktan sonra ödemeleri gerçekten iptal edebilmeleridir.

TabbyPay, aslında, ağa gönderilmeden önce ödemeyi durduran uygulama, alıcının cüzdanlarını onaylamak için alıcıya ihtiyaç duyuyor. Dolayısıyla, bir kullanıcı bir mektubu yazarken bir yazım hatası yaparsa, hedeflenen alıcı ödemeyi tamamlayamaz ve Eter geri gönderilir.

Yorum Yap

Yorum Yap