1. Ana Sayfa
 2. Blockchain
 3. Blockfolio ‘nun en büyük güncellemesi : Blockfolio 2.1
Trendlerdeki Yazı

Blockfolio ‘nun en büyük güncellemesi : Blockfolio 2.1

Blockfolio ‘nun yeni versiyonu Blockfolio 2.1 piyasaya sürüldü

Blockfolio ‘nun en büyük güncellemesi : Blockfolio 2.1

Blockfolio , Popüler kripto para birimi takipçisi uygulaması tüm zamanların en büyük güncellemesi Blockfolio Version 2.1 ‘i piyasaya sürdü. Peki  Blockfolio  2.1 ile uygulamaya gelen yeni özellikler neler sizler için inceledik.

İlgili Yazı

Blockfolio Nedir?

Blockfolio 2.1 ile yeni eklenen özellikler

 • Piyasaların Özeti

   

  Küresel pazar bilgilerinin Piyasalar sekmesine eklenmesiyle, artık kripto para birimlerini güncel fiyatlarını inceleyebilir yeni potansiyel fırsatları tespit ederek kolaylıkla piyasa hareketini etkileyebilirsiniz.

 • Haber okuyucusu

   

  Araştır” sekmesi ile kolaylıkla mevcut yayınların haberlerini ve listesini görüntülemek için “Haber Okuyucusu” sekmesi olarak değiştirildi. Artık haber kaynaklarınızı kişiselleştirebilirsiniz, böylece en alakalı haberlerle güncel kalabilirsiniz.

 • Wblogy ‘ninde bu haber okuyucusunda çıkmasını istiyorsanız bize buradan oy verebilirsiniz

 

 • Çizgi Grafikler

   

  Simge grafikleri şimdi, basitleştirilmiş görüntüleme için hem bir mum çubuğu hem de çizgi grafik olarak görüntülenmek üzere kullanılabilir. Geçiş yapmak için, X ekseninin en solundaki token grafiğinin altındaki göstergeye dokunmanız yeterlidir.

 • Ayarlar Uygulama KısmıAyarlar menüsünü, ekranın sağ köşesinden sola kaydırarak her zaman erişilebilen yeni bir görünüme taşıdılar. Bu, önemli uygulamalara ve ayar menülerine daha kolay ve sezgisel erişim sağlar.

Bu yeni özelliklere ek olarak, kullanıcı deneyimini geliştirmek için hata düzeltmeleri ve okunabilirlik geliştirmeleri eklediklerini belirttiler.

Yorum Yap

Yorum Yap