1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Blok zincir Hızlandırıcısı Tribe , BMW , Intel ve Nielsen ile ortaklık kurdu
Trendlerdeki Yazı

Blok zincir Hızlandırıcısı Tribe , BMW , Intel ve Nielsen ile ortaklık kurdu

Tribe, BMW Group Asia Intel Corporation ve Nielsen ile ortaklık kurdu. Firmalar bilgilerini hızlandırıcı etkinliklerinde paylaşmayı planlıyorlar.

tribe-isbirligi

Singapurlu bir hükümet destekli blok zincir hızlandırıcı olan Tribe, BMW Group Asia , Intel Corporation ve Nielsen ile ortaklık kurdu. Tribe Accelerator’a göre , üç şirket ile olan ortaklığın amacı, Endüstri 4.0 için “kapsayıcı” bir ekosistem oluşturmak için farklı alanlarda daha fazla bilgi ve değişken beceri paylaşmaktır.Firmalar bilgilerini hızlandırıcı etkinliklerinde paylaşmayı planlıyorlar.

Tribe Accelerator ‘ın yönetici ortağı olan Ryan Chew,

“Gelecek ortaklarımızın, ekosistemi yaptığımız çalışmaları desteklemekte ve bu vizyona ulaşmamıza yardımcı olmak için kaynaklarını paylaştığı için memnunuz” dedi.

BMW, en iyi uygulamaları öğretmek için ustalık sınıfları ve özel danışmanlık oturumları sağlayacaktır. Katılımcılar, yeni teknolojilerin mobility endüstrisi entegrasyonu ve olası blok zincir uygulamaları hakkında bilgi edinebilecekler.

Bu arada, Intel katılımcılara iş ve teknik rehberlik sunarken, Nielsen sayesinde katılımcılar “yeni teknolojileri test etmek için güvenli ve kontrollü bir ortama” erişebilecekler.

Hızlandırıcı - Accelerator Nedir? Hızlandırıcı - Accelerator Nedir?
Hızlandırıcı olarak dilimize çevrilen konseptin orijinal adı ise Accelerator ’dır.Hızlandırıcı programlar eğitim programları gibidir belirli bir dönem eğitim ve yoğunlaşmış destek alınır ve mezun olunur.
Yorum Yap

Yorum Yap