1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Bluzelle,yeni nesil veri tabanları için ortaklık kuran ilk blok zincir uygulamalarını ortaya çıkardı

Bluzelle,yeni nesil veri tabanları için ortaklık kuran ilk blok zincir uygulamalarını ortaya çıkardı

Bluzelle,yeni nesil veri tabanları için ortaklık kuran ilk blok zincir uygulamalarını ortaya çıkardı

Merkezi olmayan veri tabanı sağlayıcısı Bluzelle , işletmelerin ve dApp geliştiricilerinin merkezi olmayan bir ağda depolanan veritabanlarından web siteleri ve uygulamalar için veri çekmesini kolaylaştırıyor.İlk işbirliği dalgasını açıkladı. Filecoin ve Storj gibi şirketler zaten merkezi olmayan dosya depolama alanında çalışırken, Bluzelle merkezi olmayan çevrimiçi veritabanları ağı oluşturuyor.

Bluzelle, paylaşım ekonomisini token ekonomisi ile birleştiriyor.dApp geliştiricileri, dApp’ların verilerini depolamak ve yönetmek için tokenler kullanırken, bireylerin bilgisayar depolama alanını kiralamak için kiralamaktadır.”

Bluzelle, geçtiğimiz günlerde düzenlenen ICO’dan 20 milyon dolara yaklaştıktan sonra blok zincir ortaklıklarını duyurdu;

  • 0x , Ethereum’da merkezi olmayan exchange için açık bir protokoldür. İşletmelerinin temel bir bölümü, aktarımcıların üreticileri ve alıcıları zincir dışı sipariş defterleriyle bağlamalarıdır. Bluzelle, aktarımcılara standart ve tutarlı bir veritabanı hizmeti sunmak için 0x’in üzerine inşa ediyor.
  • Zilliqa , yüksek verim sağlayan , saniyede binlerce işleme ölçeklendirme odaklanan blok zincir protokolüdür. Bluzelle ve Zilliqa, entegre bir çözüm sunmak için birlikte çalışıyorlar; böylece kullanıcılar, dApps’i Zilliqa ile kuruyorlar; zira temel blok zinciri, merkezi olmayan veri depolaması için Bluzelle’yi kullanabiliyor.
  • Bee Token – Ev paylaşım platformu olan Bee Token ve Bee Protocols, geliştiricilere yeni merkezi olmayan uygulamaları hızlı bir şekilde başlatma araçları sunan Ethereum akıllı sözleşmeleridir.Toplulukların birleşmesi olarak adlandırabileceğiniz şeylerde, Bluzelle Bee Token müşterileri için temel veritabanı çözümü olarak Bee Token ile birlikte çalışacaktır.

Bluzelle, merkezi olmayan internetin tamamlanmasını, diğer bileşenlerin tamamlanmasını ve büyük bir altyapı ihtiyacının çözülmesini amaçlıyor. Bluzelle, merkezi olmayan İnternetin verimli şekilde ölçeklenebilmesini ve verimli çalışmasını sağlamak için güvenilir “sürü” teknolojisi, muazzam ölçeklendirme yeteneği ve dinamik performansı birleştirir.

Yorum Yap