Connect with us

Wblogy

BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

Bitcoin

BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

park shin hye and jang geun suk dating 2018 Bitmain Technologies’i n popüler bitcoin cüzdan uygulaması bugün, kullanıcılara belirli bir transfer amacına en uygun tercih edilen ücreti seçme konusunda daha fazla özgürlük vermek için Bitcoin şebeke ücreti işlemleri için güncel seçenekler yayınladığını açıkladı.

http://www.soundofthesirens.net/?delimeres=cfd-handel-%C3%BCbungsdepot-60-sekunden&8ce=88 Artan Bitcoin işlem ücretlerinden dolayı diğer birçok cüzdan önceki aylarda gelişmiş ücret seçeneği özellikleri uygulamaya koymuştur.Şu anda, yeni düzeyler yalnızca web cüzdan kullanıcıları için mevcuttur, ancak yakında mobil uygulamalar için uygulanacaktır.

see BTC.com’un cüzdanı ile, önceki 2 seviye yerine (Low fee — Slower and Optimal — Higher) kullanıcılar 3 seçenek arasından seçim yapabilir:

get link binäre optionen handelszeit Low : İşleminizin onaylanmasını beklemek için vaktiniz olduğunda en düşük ücreti ödeyin. Bu seçenekler maliyetten tasarruf sağlar, ancak yüksek bekleme sürelerine neden olabilir.

sicher handeln mit binären optionen plan para mujeres solteras 2015 Optimal: ” Low ”kategoriden daha yüksek ücret ödediğiniz orta derece bir seçenek , ancak daha kısa bir onaylama zamanı bekleyebilirsiniz.

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register' and 1=1 and 'a'='a) and 1=1 ( Priority : İşleminizi hızlı bir şekilde başlatmanız mı gerekiyor? Sonra “Priority” doğru seçimdir. Bununla birlikte, bekleme kuyruğundaki bazı diğer kullanıcılardan daha fazla ücret ödemek zorunda olduğunuzdan, öncelikli işlemlerin maliyeti daha fazla olduğunu unutmayın.

Wblogy

http://bodowlaw.com/?biopeme=autoopizionibinari&682=f4 Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Bitcoin

To Top