1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

BTC.com Wallet, Bitcoin İşlem Ücreti Seçeneklerini Geliştirmeye Başladı

Bitmain Technologies’i n popüler bitcoin cüzdan uygulaması bugün, kullanıcılara belirli bir transfer amacına en uygun tercih edilen ücreti seçme konusunda daha fazla özgürlük vermek için Bitcoin şebeke ücreti işlemleri için güncel seçenekler yayınladığını açıkladı.

Artan Bitcoin işlem ücretlerinden dolayı diğer birçok cüzdan önceki aylarda gelişmiş ücret seçeneği özellikleri uygulamaya koymuştur.Şu anda, yeni düzeyler yalnızca web cüzdan kullanıcıları için mevcuttur, ancak yakında mobil uygulamalar için uygulanacaktır.

BTC.com’un cüzdanı ile, önceki 2 seviye yerine (Low fee — Slower and Optimal — Higher) kullanıcılar 3 seçenek arasından seçim yapabilir:

Low : İşleminizin onaylanmasını beklemek için vaktiniz olduğunda en düşük ücreti ödeyin. Bu seçenekler maliyetten tasarruf sağlar, ancak yüksek bekleme sürelerine neden olabilir.

Optimal: ” Low ”kategoriden daha yüksek ücret ödediğiniz orta derece bir seçenek , ancak daha kısa bir onaylama zamanı bekleyebilirsiniz.

Priority : İşleminizi hızlı bir şekilde başlatmanız mı gerekiyor? Sonra “Priority” doğru seçimdir. Bununla birlikte, bekleme kuyruğundaki bazı diğer kullanıcılardan daha fazla ücret ödemek zorunda olduğunuzdan, öncelikli işlemlerin maliyeti daha fazla olduğunu unutmayın.

Yorum Yap