1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. BTC.com yeni Ethereum madenciliği havuzunu başlattı

BTC.com yeni Ethereum madenciliği havuzunu başlattı

BTC.com yeni Ethereum madenciliği havuzunu başlattı

BTC.com, pool.btc.com portalı aracılığıyla bir Ethereum (ETH) ve Ethereum Classic (ETC) madenciğini yayınladı.

BTC.com, geçtiğimiz yıl Bitcoin madenciliğinin % 21’ini üretti ve Ethereum, BTC.com’un madencilik portföyünü, kullanıcıları için daha fazla GPU / CPU madenciliği seçeneği içerecek şekilde çeşitlendirmede ilk adımı oldu.Madenciler artık pazar güçlerine tepki olarak havuzlar arasında karma gücünü değiştirme esnekliğine sahip olacaklar. BTC.com, madencilik havuzuna eşlik etmek için entegre bir Ethereum blok kaşifini ve API’yi yayınlayacak.

BTC.com, endüstri lideri deneyimini aktarıyor ve Ethereum’un madencilik altyapısını ölçeklendirmesine yardımcı olmak için saniyede sekiz quintillion SHA-256d hash işleniyor. BTC.com, madencileri belirli bir süre içinde standart bir işlem ücreti hesaplayan Full Pay Per Share (FPPS) muhasebe sistemini kullanarak doğrudan ödüllendirir.

Paylar, blok ödülü, gaz fiyatlarının belirlediği işlem ücretleri ve en fazla iki uncle bloğundan hesaplanır. BTC.com, başlangıçtan itibaren ETH ve ETC’yi destekleyecek ve madenciler kar marjlarına bağlı olarak aralarındaki karı kolayca değiştirebilecekler.

Ethereum ‘Casper‘ üzerinde çalışırken, Proof of Work Consensus’un Proof of Stake (PoS) ile değiştirilmesi için bir güncelleme yaparken, madencilik ETH blok zincirini çalıştırmaya devam ediyor. BTC.com’un Zhuang Zhong’u “PoS modunda bir maden havuzuna ev sahipliği yapmak hala mümkündür. Madencilerin madencilik havuzuna eter biriktirmesi gerektiğinden, böyle bir havuzun tasarlanması için karmaşıklığı arttıracak, ancak PoS madencilik havuzunu mümkün kılmak için cüzdan ve Ethereum akıllı sözleşmelerle çok sayıda uygulamalı deneyime sahibiz. ”

Yorum Yap

Yorum Yap