1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. BTCC, Hong Kong merkezli blok zincir yatırım fonu tarafından satın alındı

BTCC, Hong Kong merkezli blok zincir yatırım fonu tarafından satın alındı

BTCC, Hong Kong merkezli blok zincir yatırım fonu tarafından satın alındı

BTCC, Hong Kong merkezli bir blok zincir yatırım fonu tarafından satın alındığını açıkladı.

BTCC yetkilileri, şirketin sırasıyla Denver Zhao, Mark Ma ve Aaron Choi tarafından yönetilecek olan BTCC Pool, Mobi ve USD Exchange gibi uluslararası pazara ve onun üç büyük ürününe odaklanacağını söyledi.

Strathclyde Üniversitesi’nden birkaç yıl satış tecrübesi ve MBA derecesi alan Zhao, satın alımın BTCC’ye global dijital para birimi kabul etme vizyonunu gerçekleştirmesine izin vereceğini söyledi.

BTCC, BTCC Madencilik Havuzu Kıdemli Başkan Yardımcısı Zhao, “Şimdi, dijital para birimlerinin blok zincirlerini korumak ve istikrara kavuşturma vizyonumuzu daha iyi yerine getirecek kaynaklara sahibiz” dedi. “Geleceğimiz, dünya çapındaki müşterilerimize daha iyi, daha adil, daha şeffaf ve kapsamlı madencilik hizmetleri sunacağız” dedi.

Ma, Alibaba ve diğer şirketlerde birkaç yıllık bir ürün tasarımı tecrübesine sahip ve satın alma işleminin BTCC’ye global rekabet avantajını güçlendireceğini belirtti.

“Mobi, Mart 2017 yılında tanıtılan cüzdan , şimdi 180 ‘den  fazla ülkeden müşterisi var,” Ma, BTCC Mobi başkan yardımcısı söyledi. “Bugün aldığımız sermaye enjeksiyonu, bu ülkelerin her birinin ödemeleri ve dijital para birimi endüstrilerinde hakim bir pazar payı elde etme hedefimize ulaşmamız için bize bir katkı sağlıyor.”

Choi, RockYou, Tapjoy, Chinapex’de uzun yıllara dayanan başlangıç ​​yönetimi tecrübesine sahip ve BTCC’nin, en uzun erişime hazır bitcoin kullanan deneyimini, ileride kullanılabilecek en erişilebilir dijital para hizmetleri sunmak için kullanacağını söyledi.

BTCC Borsası Başkan Yardımcısı Choi, “Uzun süren ve en güvenilir bitcoin borsasının yedi yılı aşkın süredir geniş deneyim, uzmanlık ve müşteri geri bildirimi toplandık” dedi. “Satın alma, müşterilerimize en erişilebilir kripto para birimi servislerini sunmak için benzersiz sektörel bilgilerimizi daha etkili bir şekilde uygulamak için bize kaynak sunuyor.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap