1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano ( ADA ) Platformundaki ilk ICO ” Traxia ” Başlatıldı

Cardano ( ADA ) Platformundaki ilk ICO ” Traxia ” Başlatıldı

Cardano ( ADA ) Platformundaki ilk ICO ” Traxia ” Başlatıldı

Cardano ( ADA ) platformundaki ilk ICO ” Traxia ” 19 Mart 2018 ‘de başlatıldı.

Traxia , Cardano platformundaki ilk ICO

Herhangi bir günde ödenmemiş faturalarda 43 trilyon dolar olduğunu biliyor muydunuz? Traxia, bu büyük para problemini Cardano’nun teknolojisine dayanan blockchain çözümü ile gidermeyi hedefliyor.

Traxia, faturaların akıllı sözleşmelere dönüştürüldüğü ve kısa vadeli varlıklar olarak işlem gördüğü merkezi olmayan bir küresel ticaret finansmanı sistemi oluşturuyor . Satıcılar ve alıcılar, fiat döviz cinsinden para almaya ve ödemeye devam edecek, böylece herkes tarafından kolayca benimsenebilir. Sadece blockchain ile ilgili özellik, fatura doğru olduğunu ve ödenecek teyit etmek için özel bir anahtar girmektir.

Traxia, çözümlerini Cardano’nun platformunda oluşturmayı seçti, çünkü buradaki en iyi blockchain teknolojisinin olduğuna inanıyorlar. Q4 2018’de Cardano ile tamamen entegre olmayı planlıyorlar.

Traxia’nın web sitesinde söylediği gibi ;

”Cardano’nun üstün teknolojisi, Traxia’nın ölçeklenebilirliği, yerleşimi ve güvenliği daha iyi ele almak için daha sağlam bir çözüm sunmasını sağlayacaktır.”

Traxia’nın halk için 19 Mart 2018’de başladı ve 9 Nisan 2018’e kadar devam edecek. Katılımcılar, yerel TMT tokenleri için % 20 indirim alacaklar. 10-17 Nisan tarihleri ​​arasında % 10 indirim yapılacaktır ve daha sonra 18 Nisan- 2 Haziran tarihleri ​​arasında indirim yapılmayacaktır. 6 Haziran 2018’e kadar, TMT borsalarda işlem görmeye müsait olacak. Daha fazla ayrıntı için Traxia’nın token satış sayfasına bakabilirsiniz.

TMT’yi BTC, ETH veya ADA kullanarak satın alabilirsiniz.

ICO’dan elde edilen gelirler aşağıdaki şekilde tahsis edilecektir:

  • % 64 Kredi Depolama
  • % 11 İş Geliştirme ve Satış
  • % 15 Akıllı Sözleşmeli Geliştirme
  • % 5 Yasal ve Uygunluk
  • % 5 Acil Durum Bütçesi

Kredi depolama, çeşitli kaynaklardan borç alma sürecinin başlangıç ​​sürecidir. Daha detaylı bir açıklama için, Traxia’nın “Tüm bu parayı nereye harcıyorsunuz?” Başlığı altındaki SSS bölümüne bakın .

Cardano, Traxia’nın ekosistemine yatırım kolu Emurgo’yla yatırım yaptı ve bu da Cardano ekibinin Traxia’nın fikrine ve teknolojisine inancı olduğunu gösteriyor. Traxia’nın fintech ve ticaret finans dünyalarını gelecekte nasıl dönüştürdüğünü görmek çok ilginç olacaktır.

 

 

Yasal Uyarı : Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız.

Yorum Yap