1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano, BitMEX’de vadeli işlemlerini başlattı

Cardano, BitMEX’de vadeli işlemlerini başlattı

Cardano, BitMEX’de vadeli işlemlerini başlattı

Birkaç haftadır tartışılan Cardano Vakfı, IOHK ve Emurgo, Cardano blok zincirinin ardındaki üç ortak,Cardano ( ADA ) ‘nun BitMEX’te ticarete açık olduğunu duyurdu.

Liste, Ekim ayında ve Kasım 2017’de Bittrex, Binance ve CoiNest de dahil olmak üzere, borsalarda yapılan bir dizi listeyle, piyasada büyük harflerle kendini kripto para piyasasının ilk 5’ine yazdıran ADA’nın piyasaya sürülmesinin ardından Cardano Asya’daki varlığını güçlendiriyor.

BitMEX’deki ADA listesi, sabit bir tarih sözleşmesi biçimindedir ve satıcıların Cardano / Bitcoin (ADA / XBT) döviz kurunun değişen değeri konusunda 20 katına kadar spekülasyon yapmasına izin verir. Yatırımcı, anlaşmayı sadece Bitcoin’i marj olarak gerektirdiği için ticarete ADA’ya sahip olmasına gerek yok.

Cardano’yu destekleyen teknoloji, son iki yıldır önde gelen uzmanlar, akademisyenler ve kriptocular tarafından Bitcoin, Ripple ve Ethereum dahil olmak üzere mevcut kripto para birimlerinin en iyi özelliklerini çizerek tasarlandı.

Kritik olarak güvenli, sağlamlık kanıtı algoritmasını kullanan ilk blok zincir , dünyanın en iyi kriptografi konferansı olan Crypto 2017’yi kabul ederek önde gelen kriptografçılar tarafından akademik olarak göz önüne alındı.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, “BitMEX platformunda ADA sözleşmelerinin eklenmesi, kripto paranın gerçek anlamda likid ve ticaret özellikli bir varlığa dönüşmesine daha fazla yardımcı olacaktır” dedi.

Cardano Vakfı Başkanı Michael Parsons, “Bu yeni liste, Cardano’nun gerçekten küresel bir blok platformu haline geldiğinin göstergesidir. BitMEX ile Cardano listesini görmekten heyecan duyuyoruz. ADA’nın yeni ticaret platformları tarafından kabul edilmesi, Cardano’nun öncü bir blok platformu olarak sahip olduğu parlak geleceği yansıtmaktadır. ”

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, “Piyasalar geliştikçe, likidite ve daha sofistike ticaret stratejileri için artan bir ihtiyaç var. BitMEX’in ADA’yı listelediğini görmekten mutluluk duyuyorum ve gelişmekte olan ülkeler için finansal yığın olma yolunda ilerlememize bu şekilde devam etmesini umuyoruz “dedi.

Ken Clubma, CEO, Emurgo: “BitMEX’i sözleşme olarak listelemek ADA’nın daha fazla likiditeye sahip olması ve Cardano ekosistemini büyütmek için atılmış büyük bir adım.”

Lansmana denk olmak üzere, BitMEX yeni sözleşmeyi yapan müşterilere 10000 dolar hediye vermeyi teklif ediyor:

Başlangıç: 08 Ocak 2018, Pazartesi, 08:00 UTC
Bitiş: 15 Ocak 2018 Pazartesi, saat 20:59 UTC

Yarışma 8 Ocak’tan 15 Ocak’a kadar sürüyor. Ayrıntılar için . Https://blog.bitmex.com/ADA_competition .

 

Cardano (ADA) Nedir ? merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yap