1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Cardano ,Finney ile stratejik ortaklığını duyurdu

Cardano ,Finney ile stratejik ortaklığını duyurdu

Cardano ,Finney ile stratejik ortaklığını duyurdu

İşyerlerini Cardano blok zinciri ekosistemine entegre etmeye yardım eden Japon bir şirket olan Emurgo, SIRIN LABS’ın geliştirdiği şirketin ilk blok zinciri olan FINNEY’de Cardano (ADA) ‘nun desteklenmesini sağlayacak stratejik bir ortaklık olduğunu doğruladı.

SIRIN LABS,blok zincir tabanlı FINNEY ailesi cihazlarının geliştirilmesi için 157.8 milyon dolar kazandı.All-in-one PC ve FINNEY blok zinciri güvenli akıllı telefonu. FINNEY’in 2018 yılının 2H’sinde küresel olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor.

FINNEY , ADA ‘yı Destekleyecek!

FINNEY akıllı telefonu, token alışverişinde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan ve blok zincir destekli ve tescilli SIRIN OS kullanılarak geliştirilen cold-storage wallet Cardano’nun tokeni ADA’yı destekleyecek. Kullanıcılar ADA’yı, cihaza önceden kurulmuş olarak gelen DApp mağazasında bir ödeme seçeneği olarak kullanabilecekler.

Araştırma ve geliştirme ortaklığı

Emurgo, FINNEY akıllı telefonu Cardano protokolüne entegre etmesi için SIRIN LABS AR-GE ekibine yardımcı olacak ve şu anda bu, global bir blok zincir mühendislik şirketi olan Input Output Hong Kong (IOHK) tarafından geliştirildi.

Yorum Yap