Connect with us

Coinbase Bitcoin Cüzdanı, iOS Uygulamasının Yeni Sürümünü Yayınladı

Bitcoin

Coinbase Bitcoin Cüzdanı, iOS Uygulamasının Yeni Sürümünü Yayınladı

Coinbase Bitcoin Cüzdanı, Blogunda iOS uygulamasının yeni bir sürümünü içeren en son güncelleme setlerini paylaştı. Bu güncelleme, Kimlik Doğrulama, Anında Değişim ve hata düzeltmeleri içeriyordu. Bunun yanı sıra, şirket Romanya’daki operasyonlarını genişleterek 26 ülkede cüzdan hizmetini sunabildi.

Diğer yeni güncellemeler arasında, Cüzdan API’sı için piyasaya sürülen PHP ve Python istemci kitaplıkları, Ruby istemci kitaplığında önemli düzeltmeler ve Exchange API’sinde Daha iyi hata mesajları yer alıyor. Web uygulaması açısından, Coinbase navigasyonu basitleştirdi ve Tüccar ve tüketici görüşlerini birbirinden ayırdı. Ayrıca, bitcoin cüzdanı risk algoritması için birkaç iyileştirme yaptı ve hata sayfalarının yeni bir sürümünü başlattı.

Bitcoin Değişiklik Güncellemeleri

Bitcoin Wallet Blog sayfasındaki bir yazısına göre , Coinbase son güncellemelerini bu küçük gelişmelere ilişkin geri bildirim almak için toplumla paylaşmaya devam edecek. Kullanıcılar bu güncellemeler hakkındaki düşüncelerini şirketin topluluk sitesi aracılığıyla gönderebilirler.

IOS uygulamasının en yeni sürümünde (1.10), kullanıcılar, USD, GBP ve EUR cüzdanlarından doğrudan para gönderebilirken, Avrupalı ​​müşteriler kendi kimliklerini kendi içinde doğrulayabiliyor. En son sürüm, iOS 7.1 veya üstünü gerektirir ve iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olmasına rağmen, iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

Coinbase 2012 yılında kurulmuş olup, Bitcoin wallet ve platform hizmetleri sunmaktadır. Şu anda 2.4 milyon kullanıcı ve 3.8 milyon cüzdan bulunuyor. API’sı ile 40.000 tüccar ve 7.000 geliştirici ile birlikte çalışıyor. Şirket, Andreessen Horowitz, BBVA, Ribbit Capital, SVAngel, IDG Ventures, Adam Draper, Greg Kidd ve Garry Tan gibi yatırımcılardan 106 milyon dolarlık finansman sağlamayı başardı.

Blockchain ve Kripto paraların etkileyici gelişimlerini Dünya ve Türkiye gündeminde takip eden bir kişi

Click to comment

Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha fazla Bitcoin

Popüler Konular

Haber bültenine Ücretsiz Kayıt olun!

To Top