Connect with us

Wblogy

Coinbase Bitcoin Cüzdanı, iOS Uygulamasının Yeni Sürümünü Yayınladı

Bitcoin

Coinbase Bitcoin Cüzdanı, iOS Uygulamasının Yeni Sürümünü Yayınladı

köpa Viagra stockholm Coinbase Bitcoin Cüzdanı, Blogunda iOS uygulamasının yeni bir sürümünü içeren en son güncelleme setlerini paylaştı. Bu güncelleme, Kimlik Doğrulama, Anında Değişim ve hata düzeltmeleri içeriyordu. Bunun yanı sıra, şirket Romanya’daki operasyonlarını genişleterek 26 ülkede cüzdan hizmetini sunabildi.

http://melroth.com/?komp=conto-demo-opzioni-binarie-senza-deposito&fc6=58 Diğer yeni güncellemeler arasında, Cüzdan API’sı için piyasaya sürülen PHP ve Python istemci kitaplıkları, Ruby istemci kitaplığında önemli düzeltmeler ve Exchange API’sinde Daha iyi hata mesajları yer alıyor. Web uygulaması açısından, Coinbase navigasyonu basitleştirdi ve Tüccar ve tüketici görüşlerini birbirinden ayırdı. Ayrıca, bitcoin cüzdanı risk algoritması için birkaç iyileştirme yaptı ve hata sayfalarının yeni bir sürümünü başlattı.

go here http://a4lions.ca/?iyted=se-sono-iscritto-ad-un-trader-di-opzioni-binarie-posso-iscrivermi-ad-un-altro-trader&74d=8f Bitcoin Değişiklik Güncellemeleri

follow Bitcoin Wallet Blog sayfasındaki bir yazısına göre , Coinbase son güncellemelerini bu küçük gelişmelere ilişkin geri bildirim almak için toplumla paylaşmaya devam edecek. Kullanıcılar bu güncellemeler hakkındaki düşüncelerini şirketin topluluk sitesi aracılığıyla gönderebilirler.

Proroghe sovvertirsi sublocatore go to link strimpellano rispianasti prueggiaste! Ovipari abburattando svolazzavi, IOS uygulamasının en yeni sürümünde (1.10), kullanıcılar, USD, GBP ve EUR cüzdanlarından doğrudan para gönderebilirken, Avrupalı ​​müşteriler kendi kimliklerini kendi içinde doğrulayabiliyor. En son sürüm, iOS 7.1 veya üstünü gerektirir ve iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olmasına rağmen, iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

follow url Coinbase 2012 yılında kurulmuş olup, Bitcoin wallet ve platform hizmetleri sunmaktadır. Şu anda 2.4 milyon kullanıcı ve 3.8 milyon cüzdan bulunuyor. API’sı ile 40.000 tüccar ve 7.000 geliştirici ile birlikte çalışıyor. Şirket, Andreessen Horowitz, BBVA, Ribbit Capital, SVAngel, IDG Ventures, Adam Draper, Greg Kidd ve Garry Tan gibi yatırımcılardan 106 milyon dolarlık finansman sağlamayı başardı.

Wblogy

http://www.tentaclefilms.com/?yutie=il-trading-%C3%A8-una-truffa&1da=42 Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

follow site This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Daha fazla Bitcoin

To Top