1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Coinbase Kanada’daki Kullanıcılara Paypal Desteği Getiriyor

Coinbase Kanada’daki Kullanıcılara Paypal Desteği Getiriyor

coinbase-paypal

ABD’deki en büyük kripto borsası ve cüzdan platformu Coinbase, Kanada merkezli müşterilerine Paypal ile ödeme desteği sağlıyor.

Yapılan açıklamada ,

“Kanada’daki Coinbase müşterileri artık satış gelirlerini doğrudan PayPal hesaplarına aktarabilirler. Coinbase, en güvenilir kripto borsası olmada kararlı ve müşterilere fonlarını güvenli bir şekilde erişebilmelerini sağlamak istemektedir ”dedi.

İlk olarak 2016 yılında yalnızca ABD merkezli müşterilerine ödemeler için beta olarak Paypal ‘ı entegre etti.Geçtiğimiz yıl ABD ve Avrupa Birliği’ndeki ödeme ağ geçidini kullanarak ödemeleri ve para çekme hizmetini tamamen ortaya koydu.

Bununla birlikte şirket, Paypal’ın ödeme ağ geçidinin “fonlara anında erişim” sağlayacağını ve ödeme hizmetiyle ilgili herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini açıkladı.

Açıklamada ;

“PayPal desteği, dünyanın en kolay ve en çok kullanılan ödeme platformlarından biri aracılığıyla fonlara anında erişim sağlıyor. Satış işlemlerinin bir PayPal hesabına aktarılması hızlı ve ücretsiz müşteriler bu tür transferler için herhangi bir ücret talep etmeyecek ”dedi.

Coinbase yakın zamanda Asya, Latin Amerika ve Pasifik bölgesinde kripto alım satım hizmetleriyle 11 yeni bölgeye girdi, ancak bu bölgelerdeki şuan için sadece kripto alım satış işlemlerinin devam ettiğini, borsanın ayrıca Paypal entegrasyonunu gelecekte diğer bölgelerede genişleteceğini bildirdi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap