1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. CoinGate,Token satışları için ödeme toplama çözümü sunuyor

CoinGate,Token satışları için ödeme toplama çözümü sunuyor

CoinGate,Token satışları için ödeme toplama çözümü sunuyor

Kripto para ödeme şirketi CoinGate ,geçtiğimiz günlerde verdiği hizmetin token crowdsales ve ICO uygulamaları için kullanılmaya elverişli olduğunu açıkladı.Blok zinciri projeleri artık, Kripto’yu gerçek zamanlı olarak Euro’ya dönüştürme becerisi ile token satışı için Bitcoin, Ethereum ve 50 diğer kripto para birimini kabul etmek için CoinGate’i kullanabilir.

Döviz kuru kilitlidir, bu nedenle kripto fiyat değişkenliği riskini azaltmaya yardımcı olur. Transferler günlük ya da haftalık olarak doğrudan bir şirket banka hesabına ücretsiz olarak yapılabilir.

Entegrasyon ayrıca, tüm altcoin ve diğer kripto-varlık katkılarını Bitcoin’e güncel piyasa oranına göre otomatik olarak dönüştürmeye izin verir. Ödemeler, daha sonra bir tasarıma dayalı BTC cüzdanında yapılır.

En iyilerden biri olan CoinGate çözümü, sofistike API ve kaynak değişim oranlarından gerçek zamanlı olarak kullanılarak entegre edilmiştir. Hiçbir ücret, gizli ücret veya biçimlendirme yoktur. CoinGate’in sahip olduğu tek ücret, beklenen hacimlere bağlı olarak düz bir işlem hızıdır; kurulum, bakım veya ödeme maliyetleri yoktur.

Özelliklere Genel Bakış

  • Kripto paranın Euro’ya anında dönüşümü. Veya hepsini Bitcoin’de saklayın.
  • Şirket bankasına veya Bitcoin cüzdanına yapılan ödemeleri garanti eder.
  • 24 saatten daha kısa süreli işletme doğrulaması. Karmaşık sözleşmeler yok Basit fakat tam teşekküllü API entegrasyonu.
  • CoinGate, yatırımcıların müşteri bilgilerini toplamaz veya KYC’yi gerçekleştirmez.
  • Toplanan fonların büyük çoğunluğu Soğuk Depolama alanında tutulmaktadır.
  • CoinGate fatura sistemi kurcalamaya karşı dayanıklıdır. Her fatura bağlantısı ve ödeme adresi benzersizdir.

API yapılandırmasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için CoinGate geliştirici belgelerine bakın .

 

Yorum Yap