1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Cryptopia , 70 adet Kripto Parayı Listesinden Çıkarıyor

Cryptopia , 70 adet Kripto Parayı Listesinden Çıkarıyor

Cryptopia , 70 adet Kripto Parayı Listesinden Çıkarıyor

Cryptopia ,piyasadaki en çok altcoin’i bünyesinde barındıran popüler altcoin borsalarından biridir.Güncellenen yeni arayüzünü piyasaya sürülmesinden sonra borsa, Aralık 2017’den bu yana, Dünya çapında kullanıcı tabanının iki milyonu aşarak % 116 büyüdüğünü açıkladı.

Cryptopia’nın basın açıklamasında şirketin Aralık 2017’den bu yana iki milyonu aşkın kullanıcıya çıktığını belirtti.Cryptopia, daha hızlı yanıt süreleri, daha iyi müşteri destek süreçleri ve gelişmiş hizmet sunumuyla web sitelerini yenilemeyi başardı.

Cryptopia, yılın ilerleyen zamanlarında da platform üzerinde dil seçenekleri sunacağını da açıkladı.

Cryptopia tarafından yapılan olumlu basın açıklamasının ardından Borsa, yaklaşık 70 projeyi listesinden çıkaracağına ilişkin bir açıklama yaptı.

Cryptopia , ” Kapsamlı bir inceleme yaptıktan sonra, aşağıdaki paraların artık Liste Politikamıza uymadığı ve bu nedenle, belirlenen tarihte kalıcı olarak kullanılmayacağı belirtilmektedir.Trade market artık kapalı olduğunu ve açık siparişlerin iptal edilmesini öneriyoruz. Aşağıda listelenmiş bir kripto paranız varsa, lütfen en kısa zamanda uyumlu bir cüzdanda kalan bakiyeleri geri çekiniz. ” açıklamasında bulundu.Yorum Yap

Yorum Yap