1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. DECENT, Bağış yönetimi inisiyatifi “Token 4 Hope” için ortaklık kuruyor

DECENT, Bağış yönetimi inisiyatifi “Token 4 Hope” için ortaklık kuruyor

DECENT , tokenizasyon, şeffaflık, yardımlaşma yoluyla yardım etmeyi amaçlayan insani bir proje olan 'Token 4 Hope' un gelişmesi için HumanVenture ve Collective Energy ile işbirliği yaptığını açıklandı.

DECENT, Bağış yönetimi inisiyatifi “Token 4 Hope” için ortaklık kuruyor

DCore adında bir açık kaynak blok zinciri geliştiren kar amacı gütmeyen bir vakıf olan DECENT , ekonomik ve dezavantajlı bireylere tokenizasyon, şeffaflık, yardımlaşma yoluyla yardım etmeyi amaçlayan insani bir proje olan ‘Token 4 Hope’ un gelişmesi için HumanVenture ve Collective Energy ile işbirliği yaptığını açıklandı.

Token 4 Hope projesi, Hilfswerk için Humanity Token girişiminin ilk uygulamasıdır.

Humanity Token – Tüm Dünyada Sosyal Etki Fonlarının İyileştirilmesi

Humanity Token, DECENT’in özel DCore blockchain platformunu kullanarak sosyal etki fonlarıyla ilgili güven konularını hafifletmeyi amaçlamaktadır. Bu, bağışların şeffaf bir şekilde izlenmesini ve bağışçıların katkılarının nasıl ele alındığına dair doğrudan bilgi vermesini sağlayacaktır. Daha fazla bilgi, yardıma ihtiyaç duyanlar için daha iyi destek sağlamak için daha fazla analiz edilebilir.

İnisiyatif, yenilikçi blockdfunding modelleri ile enerji sektörünü yeniden düşünmeye odaklanmış Avusturyalı bir şirket olan uluslararası blockchain şirketi Collective Energy ile DECENT’in Blockchain Pioneers Hackathon’un önde gelen Rusya merkezli bir etki yatırım topluluğu ve ortak organizatörü olan HumanVenture arasındaki işbirliğidir.

Token 4 Hope – Humanity Token ‘nin ilk gerçek uygulaması

Girişimin birinci uygulaması olan Token 4 Hope, Avusturya’nın ilk tamamen şeffaf bağış sistemidir. Proje, Viyana, Avusturya’daki ekonomik açıdan dezavantajlı bireyler için temel sosyal ihtiyaçlara erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Hilfswerk ile işbirliği içinde, Token 4 Hope oluşturularak yoksul bireylere dağıtılacak ve ardından tokenler, iki sosyal pazarda, Viyana Yardım Ajansı ve Barichgass’taki “New Chance” İkinci El Mağazasında mallar için kullanılabilir. DECENT’in DCore’u sayesinde, uygulama ,% 100 şeffaflık ve güvenilirliği garanti eden güvenilir bir bağış sistemi üzerinde çalışacak.

Humainty Token, ilerleyen ilk gelişim aşaması olan Token 4 Hope’u önümüzdeki aylarda sergileyecek. DECENT ve ortakları, projenin ilerleyişi hakkında daha fazla bilgiyi yakında açıklayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap