1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Digital Debit,Coinbase kullanıcıları için bitcoin ödeme uygulamasını bütünleştiriyor

Digital Debit,Coinbase kullanıcıları için bitcoin ödeme uygulamasını bütünleştiriyor

Digital Debit,Coinbase kullanıcıları için bitcoin ödeme uygulamasını bütünleştiriyor

Qondado LLC’nin bir bölümü olan Digital Debit Group (DDC) bugün, mobil uygulamasının kapalı devre ödeme ağı olarak Coinbase’i seçtiğini açıkladı. Şirketin Coinbase bankacılık sistemini Digital Debit QR platformuyla entegrasyonu, Coinbase’nin büyüyen kullanıcı tabanına yönelik ilk küresel blok dışı P2P mobil ödemeler ekosistemini ve gerçek zamanlı bit eşin hesabı için tokenized QR işlem kodlarının ek fayda sağlıyor.

DDG, Coinbase ile Digital Debit kurma imkânının QR ödeme sistemine artan gerçek zamanlı ödeme alanlarında rekabet gücü kazandıracağını ve Zelle, Venmo, Square Cash ve Western Union gibi diğer mobil ödeme uygulamalarına anında rakip olabileceğini düşünüyor. DDG, ödemeleri göndermek ve almak için tek bir operasyon paneli ve uygulamayı özel arka plan görüntüleri ile kişiselleştirme yeteneği gibi şirketin yeni kullanıcılarla daha iyi bağlantı kuracağına inandığı basitleştirilmiş özelliklere sahip Dijital Borç Ödeme Uygulamasını tasarladı.

Şirket ayrıca, bitmiş atıcının göndereninin ve alıcısının, umumi mekanlarda, mobil yiyecek yerlerinde, pasif bağışlarda, restoranlarda ve nezaket devrinde hızlı işlem ortamlarında hızlı bir şekilde işlem yapmasına izin veren başarılı işlemler için yenilikçi bir görsel doğrulama sistemi tasarladı.

Şirket, uygulamanın Coinbase platformuna bağlanmasıyla kullanıcıların anında bitoin satın almasına, bağlantılı hesaplarını yüklemelerine ve bitcoin değerlerini, geçiş vizesi kartı gibi diğer bitcoin’e etkin ürünlerle sorunsuz bir şekilde ilişkilendirmelerine izin vereceğini belirtiyor. Digital Debit, küresel değişim ve cüzdanlarla en iyi sürekliliği sağlamak için Bitcoin Average dizinini kullanan yerel fiat para birimlerine gerçek zamanlı bitcoin dönüşümü kullanır. Dijital Ödemeler uygulamasına, tokenize QR kodları kullanarak aktarılan bitcoin değerleri, gerçek zamanlı olarak Coinbase hesapları arasında blok zinciri üzerinden alışveriş yapar. Uygulama aynı zamanda blok zincir işlemlerinde, üçüncü taraf cüzdanlarda ve nakit para yatırma paralı ATM makinelerinde de mirası destekliyor.

Dijital Ödemeler uygulama modeli ile DDG yol haritası, EMVCo QR, Gerçek Zamanlı Ödemeler Takas Merkezi ve Qondado’nun Dijital Kredi markalı PayPal gibi diğer bankacılık platformlarıyla entegrasyonu içerir.

Edward Robles, Digital Debit Group’un CEO’su ;

“Digital Debit’in amiral gemisi uygulamamızı oluşturmak için 10’u aşkın bankacılık API’sını değerlendirdik ve Coinbase açık bankacılık platformunu, küresel bir kitleye ulaşmak için heyecan verici bir fırsat bulduk. Bitcoin’in karmaşıklığını, kullanıcıların anladığı fiat para birimi değerlerinin arkasına gizleyen, kolaylıkla benimsenebilen bir uygulama sunuyoruz. Kullanıcıların küresel ölçekte desteklenmiş bir mağazayla yerel para birimi tercümesi kullanarak ödeme yapabilecekleri ve ödeyebilecekleri güvencesiyle, Dijital Borçlanma Senesinin günlük işlemler için Bitcoin’in benimsenmesinde önemli bir rol oynadığını görüyoruz. “

Yorum Yap

Yorum Yap