Connect with us

Digital Debit,Android için bitcoin cüzdan uygulamasını piyasaya sürdü

Blockchain

Digital Debit,Android için bitcoin cüzdan uygulamasını piyasaya sürdü

Qondado LLC’nin bir bölümü olan Digital Debit Group (DDG), Android cihazlar için Digital Debit mobile bitcoin ödemeleri uygulamasının programın bir ay öncesinde kullanıma sunulduğunu açıkladı.Şirketin Coinbase API sistemini Digital Debit QR platformu ile kullanması, iOS ve Android kullanıcıları için ilk çapraz platformlu, gerçek zamanlı mobil ödemeler sistemini sunuyor.

DDG, Digital Debit uygulamasını hem yeni hem de deneyimli bitcoin kullanıcıları ile daha iyi bağlanacağına inanan basitleştirilmiş özelliklerle tasarladı.Ödemeleri gönderip almak için tek bir operasyon paneli içerir ve kullanıcılara yalnızca kendi sabit para birimlerinin dönüştürülmüş fiat para birimini gösterir.Şirket ayrıca, bitcoin göndereninin ve alıcısının, umumi mekanlarda, mobil yiyecek yerlerinde, pasif bağışlarda, restoranlarda hızlı işlem ortamlarında işlem yapmasına izin veren başarılı işlemler için yenilikçi bir görsel doğrulama sistemi tasarladı.

Edward Robles, Digital Debit Group’un CEO’su;

” Android için Digital Debit’i geliştirdik ve dünyanın akıllı telefon kullanıcılarının çoğuna gerçek zamanlı bir bit eşofman ödemeleri çözümü sağladık. Bitcoin’in günlük kullanım için benimsenmesi için tam olarak ihtiyaç duyduğu şeylerden az veya hiç ücret ödemeden anlık işlemler gerçekleştiriyoruz. ”

Şirket, Coinbase API’sini kullanarak, kullanıcıların anında bitcoin satın almalarını, bağlantılı hesaplarını yüklemelerini ve BTC’yi, uygulamayı getirmek istediği kullanım kolaylığı ile sorunsuz bir şekilde ilişkilendirmelerine izin vereceğini belirtiyor. Dijital Ödemeler uygulaması tarafından tokenize edilmiş QR kodlarını kullanarak aktarılan bitcoin değerleri, kayıtlı Coinbase hesapları arasında gerçek zamanlı olarak blok dışı ödemeyi değiştirir.Uygulama aynı zamanda eski blok içi işlemler, üçüncü taraf cüzdanlar ve nakit para yatırma banknot ATM makineleri de destekliyor.

Blockchain ve Kripto paraların etkileyici gelişimlerini Dünya ve Türkiye gündeminde takip eden bir kişi

Click to comment

Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha fazla Blockchain

Popüler Konular

Haber bültenine Ücretsiz Kayıt olun!

To Top