1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. DocuSign hizmetini Ethereum blok zincirine entegre ediyor

DocuSign hizmetini Ethereum blok zincirine entegre ediyor

DocuSign hizmetini Ethereum blok zincirine entegre ediyor

Ayı piyasasına rağmen, 2018 yılı birçok blok zincir kabul yılı olmuştur.Sadece yeni blockchain şirketlerinin bir patlaması değil, aynı zamanda teknolojiyi entegre eden şirketler de var. DocuSign, hizmetlerini Ethereum blok zincirine entegre ettiğini açıkladığı gibi, kripto parayıda kucaklayan şirketlerden biridir.

DocuSign, müşterilerine Ethereum blok zincirini kendi hizmetleri için kullanma seçeneği sunacağını açıkladı.Şirket, sözleşmelerin elektronik imzalarını ve imzalı belgeleri kolaylaştırmak için elektronik imza yönetimi ve dijital işlem yönetimi hizmetleri sunmaktadır. İşini dijital olarak yürüten bir çağda gittikçe yaygınlaşan bir hizmettir ve hassas sözleşmeler için nötr bir ortam olarak Ethereum blok zincirini seçmiştir

DocuSign, Ron Hirson’un baş ürün sorumlusu, “opt-in yapan müşteriler için DocuSign’ın, her tamamlanmış işlem için tek yönlü cryptographic bir hash parmak izi hesaplayacağını ve değeri akıllı sözleşmeler için en popüler blok zincir olan Ethereum blok zincirine yazacağını söyledi.”Blok zincir, bu kullanım durumu için özellikle “avantajlı herhangi bir belgenin bağımsız olarak doğrulanmasını sağlayan” işlem için “tamper-proof evidence for the transaction” sağladığından dolayı avantajlıdır. Dahası, Ethereum blok zincirinin kullanımı, bir işlemin kanıtının herkes için erişilebilir olmasını sağlar.

DocuSign tarafından kabul edilmesi, kripto para birliği topluluğuna hoş bir görüntüdür. Şirketin zaten 400.000 ödeme yapan müşterisi var. Ethereum blok zincirinin hizmetlerine başarılı bir şekilde entegre edilmesi, blockchain teknolojisinin kullanışlılığını ve yenilikçiliğini kanıtlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap