1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Einstein Capital,Ubiq ile blok zincir hizmet ortaklığı yaptığını duyurdu

Einstein Capital,Ubiq ile blok zincir hizmet ortaklığı yaptığını duyurdu

Einstein Capital,Ubiq ile blok zincir hizmet ortaklığı yaptığını duyurdu

Einstein Capital Partners, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına ve uygulanmasına izin veren merkezi olmayan bir platform olan Ubiq Technologies ile stratejik bir ortaklık gerçekleştirdiğini açıkladı.

Ortaklık çerçevesinde Ubiq, Einstein Capital Partners’a hissedarlarını ve hisse senedi opsiyonlarını Ubiq blok zincirinde özel olarak kaydetmek için blok zincir hizmetleri sağlayacak. Ayrıca, ortaklık, Einstein’ın dijital kimlik yönetimi ve kara para aklama ile mücadeleye uyum için blok zincirindeki kullanıcı hesaplarının potansiyel olarak incelenmesi için değerlendirilecek.

Einstein Capital Partners CEO’su Michael Gokturk, “Dijital para işlemleri ve kimlik yönetimi blok zinciri kullanma yönünde hareket etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Şeffaflıkla kurumsal kayıtları kaydetmemize ve yönetmemize izin veriyor, böylece pay sahiplerinin bilgilerini izlemeyi ve değiştirmeyi ve nihayetinde blok zincirden hisse çıkarabilmeyi sağlıyoruz” dedi.

Ubiq , 20’den fazla ülkedeki insanlar tarafından tutuluyor ve 200 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Dünyanın en çok kullanılan akıllı sözleşme platformlarından biridir.

Ubiq’in COO’su Alex Sterk, “Bu uygulama, yeni ortaya çıkmakta olan blok zincir teknolojisi ile geleneksel finansın köprülüğünün anahtarı. Einstein Capital Partners ile bu proje hakkında çalışmak ve blok zincirin sermaye piyasalarında özel şirket yönetimi için nasıl kullanılabileceğini göstermek için sabırsızlıkla bekliyoruz “dedi.

Yorum Yap