Connect with us

[ICO] EloPlay, Blockchain Teknolojisini E-Spor ile Uyumlu Hale Getiriyor!

Blockchain

[ICO] EloPlay, Blockchain Teknolojisini E-Spor ile Uyumlu Hale Getiriyor!

Eloplay, oyuncuların ve organizatörlerin akıllı turnuvalar yapmalarını amaçlayan bir E-Spor platformudur. Platform, Ödül havuzlarının merkezi olmadığı akıllı turnuvalar, oyuncuların kendi topluluklarında turnuva yapmalarını sağlayacaktır.
Örneğin, her biri 5 kişiden oluşan 100 takım varsa ve her oyuncu girmek için sadece 1 dolar ödüyorsa, sonuçtaki havuz 500 dolardan oluşacak ve bu da bir çaylak oyuncu için oldukça yüksek. Teorik olarak platform, her gün bu turnuvalara ev sahipliği yapabilir, bu arada ödül havuzları milyonlarca dolara ulaşır.Bu platformun en önemli avantajlarından biri profesyonel sporcuların erkek veya kadınların platforma gelmesini teşvik etmektir.

Platform üzerinde oldukça uzun bir süre uğraşıldı. Sonuç olarak platform birçok oyuncu biriktirmeyi başardı. Son sayımdan itibaren, sitede yaklaşık kayıtlı 100.000 kayıtlı oyuncu vardır. Tek bir oyun sunmaya çalışan bir platform olarak başlamış olsa da, yıllar içinde e-spor faaliyetlerinin gerçekleştirilebileceği uyumlu bir ortam sağlamak isteyen çok yönlü bir oyun platformuna dönüşmüştür. Bu platformda organize edilen ve oynanan önemli oyunlardan bazıları Counter-Strike: Global Offensive , Dota 2 ve Legends Of Legend‘dir.

Platform sadece turnuvaları kendi başında organize etmekle kalmıyor aynı zamanda diğer önemli kuruluşlarla da çalışmayı amaçlıyor. Site, e-spor nüfusunu hedeflemek isteyebilecek ilginç markalardan reklam verenler istiyor. Bu oldukça büyük bir sayı. 2017 yılı itibarıyla, dünyada 400 milyondan fazla e-spor hayranı var. Platformun EloPlay ile ortaklık kurduğu önemli markalardan bazıları AdEx Network, Wings ve Bancor’dur.

EloPlay, platformu sürekli olarak iyileştirme sürecindedir ve merkezi olmayan bir e-spor ekosistemi yaratmak için kalabalık bir kampanyaya başlamıştır. Bu ICO kampanyası sayesinde, toplam 12 milyon ABD doları tutarında bir kampanya başlatmayı amaçlıyor. Toplam 480 Milyon Token verecek. Bu ICO’ya katılmak isteyen yatırımcılar, Ethereum’u kullanarak Token satın alabilecekler. 10.000 ELT Token fiyatı 1 ETH ‘ye ayarlanacaktır. ETH ödemesi yapıldıktan sonra, katılımcılar cüzdanındaki değerini alacaklardır.

ICO, 16 Ekim’de başlayacak.

Token’ler şirketin web sitesinde satışa sunulacak. Kampanya, hedef sermayeyi yükselttikten sonra veya 15 Kasım’da sona erecek.

ICO lansmanı sırasında erken gelenler için bir bonus olacak. Crowdsale’nin ilk saatinde katkıda bulunan yatırımcılar için platform,% 20’lik bir bonus sağlayacak. İlk günün sonunda% 15 bonus verilecek. Bu, ikinci haftanın sonunda% 5’e % 10’a kadar önemli ölçüde azalacaktır.

EloPlay platformu ve yaklaşan ICO’su hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin.

 

 

Wblogy , bu sayfadaki herhangi bir içerik, doğruluk, kalite, reklam, ürünler veya diğer materyalleri onaylamaz ve sorumlu değildir. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırma yapmalıdır. Wblogy, basın bülteninde adı geçen herhangi bir içerik, mal ya da hizmetin kullanımı ya da bunlara bağımlılığın neden olduğu ya da bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkmış herhangi bir zarar ya da ziyan için doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.

Click to comment

Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daha fazla Blockchain

To Top