1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Enjin Smart Wallet,ERC-1155 ve ERC-721 rich data giveaway ile destekliyor

Enjin Smart Wallet,ERC-1155 ve ERC-721 rich data giveaway ile destekliyor

Enjin Smart Wallet,ERC-1155 ve ERC-721 rich data giveaway ile destekliyor

Enjin wallet, kısa süre önce ERC-1155 ve ERC-721 tokenleri için rich data destekleyen ilk cüzdan olduğunu açıkladı.Bu, blockchain tabanlı oyunlar ve koleksiyon öğeleri için Enjin’in blockchain oyunu için ekosistemine uygun bir hamle işaret ediyor. Bu önemli etkinliği kutlamak için Enjin, bu linkte kayıt yaptırabilen cüzdan kullanıcılarına birkaç farklı oyunda kullanılabilecek ücretsiz bir multiverse ürün sunuyor.

Cüzdanın hem token standartlarını desteklemesi hem de ERC-721 tokenlerinin rich data m-cüzdanına manuel olarak eklenmesi gerekir. Bununla birlikte, daha yeni ERC-1155 tokenleri otomatik olarak cüzdan içine entegre edilerek, sürtünmesiz entegrasyonda çubuğun ayarlanması ve token standardının benimsemelerine destek verilecektir.


ERC-721 ve ERC-1155, Ethereum blok zinciri için token standartlarıdır ve en iyi bilinen ERC-20 tokenlerinden farklı özelliklere sahiptir.ERC-20 tokenleri, birbirleri arasında değiştirilebildikleri anlamına gelen ERC-721 standardı, eritilemeyen veya “benzersiz” eşyalar için kullanılmak üzere ayarlanmıştır. Bu standart, video oyunlarında ekipman ve silahları belirtmek için kullanılabilir.

ERC-1155 standardı, hem standartların faydalarını birleştirir.

ERC-721 ve ERC-1155 tokenlerini destekleme özelliğine eklenmiş olan Enjin Wallet, 700’den fazla kripto parası ve üst sınıf güvenliği destekleyen çok sayıda başka özellikten yararlanıyor.Bu, Enjin ekibine “diğer tüm mobil cüzdanlardan daha güvenli” olduğunu iddia eden , donanım benzeri güvenli bir cüzdan haline getiriyor.

Özellikleri :

Öncelikle, Enjin Smart Wallet, temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir ve kripto paralardan haberdar olmayanların bile çok fazla çaba harcamadan kullanılmasına izin verir.Üstelik, kullanıcılara son teknoloji iki katmanlı şifrelemeye ekstra bir biyometrik güvenlik katmanı ekleyerek parmak izleriyle giriş yapma olanağı sunuyor.Cüzdan ayrıca kullanıcıların sınırsız blockchain adreslerini ücretsiz ve reklamsız olarak izlemelerine ve yönetmelerine olanak tanır .

Ayrıca Enjin, güvenilir güvenlik araştırmacıları ve uzmanları ile üçüncü taraf denetimleri ve penetrasyon testleri yaptırdı. Bu, Enjin Cüzdanının ultra güvenli doğasının korunmasını sağlamak içindir. Cüzdan uygulamasının her yeni sürümünden önce gerçekleşir.

Dünyanın dolaşımını mobil bilgisayarlara doğru akılda tutarak, Enjin Cüzdan , UI’sı için mobil ilk bakış açısına sahiptir ve kesintisiz ve hızlı bir arayüz sunar.

Enjin Wallet ayrıca kullanıcıların yerel para birimindeki şifreleme para birimlerini görüntüleyebilir ve gerçek zamanlı olarak güncellenebilir. Ayrıca, cüzdan aynı zamanda işlem ücretlerini dinamik olarak hesaplar ve diğer cüzdanlara en iyi şekilde para gönderilmesini sağlar. Kullanıcılar ayrıca kendi özel ücretlerini ve para gönderme limitlerini de belirleyebilirler.

Güvenlik:

Wallet, Enjin’in bugün piyasadaki uygulamalarındaki olumsuz deneyimlerinden kaynaklanan çoğu bankacılık ve finans uygulamasına göre daha güçlü güvenlik önlemlerine sahiptir. NSA dereceli AES-256 şifrelemesi, bir ARM Derleyici, RAM ve Donanım Şifrelemesi ve bir keylogger-proof klavyesi kullanır.

Enjin Wallet, cüzdanın anahtarları gibi hassas bilgileri şifrelemek için iki katmanlı bir yaklaşım kullanır. İlk katman, NSA’nın AES-256 olarak bilinen Sınıflandırılmış Program için Ticari Çözümlerinden bir veri güvenliği ilkesidir. Bu, uygulama katmanında eklenen yazılım şifreleme ile uygulamanın alt seviyesinde kullanılır.

Anahtarların tüm verileri şifrelenmiş bellekte tutulur, böylece telefonun sistem belleğine erişen soğuk önyükleme saldırılarına kapatılır. Dahası, Android’de, uygulamanın kendisi ekran görüntüsü veya uygulama kullanılarak kaydedilemez. Bu özellik, teknik sınırlamalar nedeniyle iOS’ta mevcut değildir.

Birçok kripto para birimi meraklısının teşvik edici bulması gereken bir özellik, Enjin Cüzdanının kendi özel anahtarlarının tamamen kontrolünde olduğu için fonlarına hiçbir zaman sahip olmadığı veya herhangi bir erişimi olmadığıdır.

Enjin, herhangi bir keylogging veya data sniffing biçimini durdurmak için özel bir klavye oluşturdu.

Uygulamanın her iki platforumdada mevcut ,  Android ve iOS buradan ulaşabilirsiniz. Enjin wallet hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın .

 

Kaynak : ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap