1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Enjin, yeni bir Ethereum block explorer olan EnjinX ‘i piyasaya sürdü

Enjin, yeni bir Ethereum block explorer olan EnjinX ‘i piyasaya sürdü

Enjin, yeni bir Ethereum block explorer olan EnjinX ‘i piyasaya sürdü

Ethereum altyapısı için toplu pazar araçları yaratmaya adanmış Ethereum geliştiricilerinden oluşan bir ekip olan Enjin, Ethereum verilerini ana pazarlar için daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış, reklamsız bir evrensel blockchain explorer olan EnjinX’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Google benzeri bir deneyim sunarak, yeni blockchain arama motoru, kullanıcılara işlemlerde, tokenlerde ve adreslerde arama yapmak için sezgisel bir yol sunar.İşlemcilere, oyunculara ve token sahiplerine Ethereum blockchain’i keşfetmek, bakiyelerini görmek veya işlemleri doğrulamak için basit bir yol sağlayan temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir.Explorer ayrıca derinlemesine araştırma, veri madenciliği ve veri toplaması için de kullanılabilir.

EnjinX blokları gerçek zamanlı olarak sunar ve hatta bekleyen ve dahili işlemler için canlı biletler gösterir. Kullanıcıları karmaşık mesajlaşma ve promosyon yorgunluğundan korumak için Enjin, EnjinX ‘in reklamsız kalmasını taahhüt etti. Ekip, kullanıcının dikkatini çekmek yerine, Ethereum Ağının benimsenmesini artıran güçlü geliştirici API’ler ve blok zinciri entegrasyon araçları sunarak gelir elde etmeyi planlıyor.

EnjinX’in gerçek zamanlı token endeksi, ERC-20 tokenleri için mevcut fiyatları, hacimleri ve pazar keplerini görüntülemek için en iyi yer haline getirerek en iyi 200 token için en son verileri sunar.Yenilikçi explorer ayrıca, iyi bilinen blockchain adreslerine isimler ekleyen, tarama, arama ve bağlamsal araştırmaları daha da kolaylaştıran insan dostu adres etiketlerine sahiptir. Piyasadaki en hızlı Ethereum blockchain explorer ve yeni nesil ERC-1155 tokenlerini destekleyen ilk firma olacaktır. Planlanan güncellemeler arasında BTC, LTC, ERC-721 ve DOGE desteği ile blok zincirleme geliştiricileri için güçlü bir REST API bulunur.

Şu anda, Ethereum blockchain üzerinde işlenen işlemlerin doğrulanması, harici bir API kullanan veya kullanıcıları tamamen farklı bir görünüm ve his ile bir blockchain explorer bağlayan bir çözümün doğal olarak geliştirilmesini gerektirir. Bununla birlikte, EnjinX, kullanıcılarına temalarını kişiselleştirme ve gece ve gündüz modunu kullanma olanağı sağlayan bir çözümdür.

Genel kullanıcılar tarafından benimsenmesi için, Ethereum için daha hızlı blok süreleri ve mobil de dahil olmak üzere cihazlar arasında optimize edilmiş deneyim sağlamak için gerçek zamanlı verilerle oluşturulmuştur. Etherscan’a bir alternatif sunarak EnjinX, Ethereum verilerini yerelleştiriyor.

Çin’de faaliyet göstermek üzere tamamen lisanslı olan EnjinX, Çince çeviri hizmeti sunacak ve performansı artırmak için Çin içinde yerleşik sunuculara sahip olacak. Servis, tüm yasa ve yönetmeliklerle tam uyumludur, bu nedenle Çinli blok zinciri geliştiricileri, herhangi bir zamanda Çin hükümeti tarafından kapatılmasından korkmadan EnjinX servislerini doğrudan Çin’de kullanabilecekler.

Enjin, Ethereum tabanlı uygulamaları desteklemek için araçlar geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. EnjinX’e ek olarak, bir kripto para birimi cüzdanı başlattılar ve oyunlara, uygulamalara, web sitelerine ve akıllı cihazlara blok zinciri entegrasyonunu basitleştiren geliştirme araçları geliştiriyorlar. Ethereum tabanlı ERC-1155 tokenleri şu anda Enjin Platformu kullanılarak 29 oyuna entegre ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap