Connect with us

Blockchain

ERC20 desteği KeepKey Wallet ‘a Geliyor

http://fisflug.is/?yrus=le-opzioni-digitali-cosa-sono&0e8=bf corso avanzato opzioni binarie KeepKey, kripto para donanım cüzdanı iqoption versamenti disponibile ERC20 desteğinin 2018 yılının başında cüzdanına geleceğini açıkladı. ABD merkezli şirket, free binary option no deposit KeepKey markası geçen yaz alta volatilita in opzioni binarie ShapeShift tarafından açıklanmayan bir miktar ile satın alındı.

http://specialolympics.es/?erimeri=como-implementar-un-sistema-de-comercio-electronico&f1b=c6 Desteklenecek ilk tokenler şunlardır binäre optionen signale vergleich : SALT, Aragon, Augur, BAT, Sivil, EOS, Golem, Gnosis, OmiseGo, District 0x ve FunFair source site KeepKey, yıl boyunca çok daha fazla kriptonun ekleneceğini belirtti.

hombres solteros en nueva zelanda KeepKey kullanıcıları, ERC20 token desteğinden yararlanabilmek için donanım cüzdanlarını bir üçüncü parti uygulamayla bütünleştirmelerini istemez; KeepKey cihazına ve uygulamasına özgü olacaktır.

KeepKey ekibi açıklamasında :

“2017’de ürün talebinde güçlü ve sağlıklı bir büyüme yaşadık. Geliştirme ekibimiz önümüzdeki yıl token, kripto paralar ve özellik desteğini ilerletmemizi sağlayan sürekli olarak genişliyor. Bununla birlikte, bir politika meselesi olarak, yalnızca gelecekteki destek ve özellikleri en yakın zamanda müşterilerimize teslim edildikten sonra 60 gün içinde olacakları duyuracağız. “

 

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Blockchain

To Top