1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. Eski Google CEO’su Eric Schmidt , Ethereum’un büyük potansiyele sahip olduğunu söyledi
Trendlerdeki Yazı

Eski Google CEO’su Eric Schmidt , Ethereum’un büyük potansiyele sahip olduğunu söyledi

Eski Google CEO’su Eric Schmidt , Ethereum’un büyük potansiyele sahip olduğunu söyledi

Eski Google CEO’su ve milyarder Eric Schmidt, Ethereum’un büyük olasılıkla kullanılmamış potansiyeli olan “güçlü bir platform” olabileceğini belirten oldukça başarılı bir kripto savunucusu.

Eski arama motoru müdürü, San Francisco’daki Village Global’in ev sahipliğini yaptığı Ekonomist Tyler Cowen ile yaptığı canlı bir etkinlikte yorumlarını belirtti.

Konuşmasında Schmidt, teknolojinin geleceğini, kurumsal yönetim reformunu, Google’ın işe alım uygulamalarını ve internetin ikiye bölünmesini ele aldı.

Schmidt : Ethereum’un Büyük Potansiyeli Var

Konuşmanın bir bölümünde, Schmidt’e, Blockchain’nin abartlıp abartılmadığı mı? soruldu verdiği cevap ;

“Kamu formatında, ” Abartıldığını” . Teknik kullanımında, ” gerekli değer verdilmediğini ” belirtti. Ayrıca bugün, blockchain, Bitcoin ve diğer para birimleri için harika bir platformdur.İnsanların birbirlerine güvenmediği özel bankacılık işlemleri için harika bir platform. ” olarak belirtmekte.

Schmidt ayrıca , iş ve toplum açısından devrim yaratan ethereum’un heyecan verici gelişmelerin gerçekleştiğine inanıyor.

Schmidt, “Bence en ilginç şey Blockchain üzerinde uygulama çalıştırmaya başlanması, en belirgin örnek ise Ethereum’un kabiliyeti. Eğer Ethereum bu aktivitenin küresel senkronizasyonu için bir yol bulmayı başarabilirse oldukça güçlü bir platform olacak. Bu gerçekten yeni bir buluş.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

Yorum Yap