1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. ETC Labs Startup Button Wallet : LightySig ‘i Piyasaya Sundu

ETC Labs Startup Button Wallet : LightySig ‘i Piyasaya Sundu

Button Wallet, Blockchain teknolojisi ve DApp geliştirme üzerinde çalışan geliştiriciler için bir çözüm olarak LightySig'i çoklu blok zincirlere uyumlu bir kütüphane geliştirdi.

buttonwallet

Telegram’da para saklamak için güvenli, kullanıcı dostu ve kullanışlı bir seçenek sunan bir multi-cryptocurrency exchange wallet olan Button Wallet, Blockchain teknolojisi ve DApp geliştirme üzerinde çalışan geliştiriciler için bir çözüm olarak LightySig’i çoklu blok zincirlere uyumlu bir kütüphane geliştirdi.

Blockchain hizmetlerinin ve DApp’lerin oluşturulmasını zorlaştıran şey, söz konusu karmaşıklıktır. Her bir blockchain altyapısı benzersiz işlevlere, veri modellerine ve tasarım ilkelerine sahiptir. Bu nedenle, çoklu blokçuları destekleyen bir DApp üzerinde çalışan geliştiriciler, her birini ayrıntılı olarak incelemelidir. Zaman alıcı ve zorlu bir görev olduğundan dolayı DApp’e daha fazla blok ekleme konusunda tereddüt edilmekte.

LightySig

LightySig, tüm blok zincirler için aynı işlevi içeren tek bir kütüphanedir.Araç, geliştiricilere farklı engellere erişim sağlarken aynı zamanda daha iyi güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlar. Ayrıca geliştiricilere daha kullanışlı çoklu blok geliştirme ortamıda sağlamaktadır.

Button Wallet, hali hazırda şuanda ETC’yi kütüphanelerine entegre etti ve ETC geliştirici topluluğuna önemli ölçüde fayda sağlayacağına inanıyor. Bütün bunların yapılması kütüphanenin eklenmesi olduğundan, geliştiricilerin Ethereum Classic’i (ETC) kendi ürünlerine entegre etme olasılıkları daha yüksek olacaktır.

LightySig ayrıca ETC blok zincirini oluşturmayı ve işlemeyi kolaylaştırır. Geliştiricilerin değerli zaman ve çabadan tasarruf etmesini sağlar, çünkü temel olmayan blok zincirinin karmaşıklıklarını anlama, veri, değer ve Gas Fiyatı gibi gereklilikleri anlamaya gerek yoktur.

Button Wallet, popüler mesajlaşma uygulamalarının içinde yer alan merkezi olmayan, gizlilik dışı bir çözüm olan Silikon Vadisi “Venmo for Crypto” startup projesidir. Tüm özel anahtarlar, kullanıcıların kişisel şifreleriyle şifrelenmiş benzersiz QR kodlarında bulunur. Ekip, 9 hackathons kazanan ve kısa süre önce MIT PlayLab hızlandırıcısını tamamlayan 10 genç blockchain meraklısı ve geliştiricisinden oluşuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap