1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. Ethereum Client Status, SIRIN LABS blok zincir telefonuyla bütünleştiriyor

Ethereum Client Status, SIRIN LABS blok zincir telefonuyla bütünleştiriyor

Ethereum Client Status, SIRIN LABS blok zincir telefonuyla bütünleştiriyor

Tamamen eşler arası teknolojilere dayanan mobil bir Ethereum istemcisi olan Status, gelecek yıl ilk tam blok zincir mobil deneyimini piyasaya sunmak için güvenli bir blok zincir telefon üreticisi olan SIRIN LABS ile ortaklık kuruyor . Durum, ilk açık kaynak kodlu, güvenli akıllı telefon ve ücretli daha az blok zinciriyle çalışan hepsi birarada PC olan FINNEY’de derin entegrasyonla önceden yüklenmiş olarak gelecektir. Entegrasyon, Finney’in ve Durum simgesinin kesintisiz bir şekilde kullanılmasına izin verecek.

2018 yılından itibaren SIRIN LABS, tamamen şifreli ve kripto paraları tutacak kadar güvenli bir akıllı telefon sunacak ve soğuk bir depolama kripto cüzdanıyla donatılmış olacak. FINNEY cihazları, IOTA’nın Karıştırma teknolojisi ile güçlendirilmiş, ölçeklenebilir ve hafif olan dağıtılmış bir defter üzerine kurulu bağımsız bir blok ağsı ağı oluşturacak. Merkezileştirilmiş omurgalar veya maden ocaklarından özgür olacak ve hızlı, ücretsiz ve güvenli işlemler yapabilecektir. SIRIN LABS tarafından hazırlanan FINNEY, güvenli blokaj zinciri özelliklerini etkinleştiren SIRIN Labs‘ın Shield OS’ü dahil Android’in en yeni sürümünü çalıştıracak.

Status, Ethereum’da kurulmuş yerinden olmayan uygulamalara (DApps) ve hizmetlere erişim sağlayan bir ağ geçidi olarak hizmet veren açık kaynaklı bir mobil platformdur. Temel teklif, şifrelenmiş mesajlara, akıllı sözleşmelere, dijital para birimine ve daha fazlasına erişmenizi sağlar. Durum FINNEY’e önceden yüklenmiş olacak ve tarayıcı DApps’in bir dünyasına erişim sağlayacak.

Carl Bennetts,Status eşbaşkanı ;

“Açık kaynak topluluğuna bu teknolojiyi pazarlamak için bir taahhüdümüz var. Ethereum tabanlı yenilikçiliğin gelişimini ileriye götürmek için alanındaki liderlerle ortaklık kurmaya devam edeceğiz ve bunu dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefonlara dönüştürmesini sağlayacağız “dedi.

Moshe Hogeg, SIRIN LABS’ın kurucusu ve CEO’su

“Amacımız, basit ve kullanıcı dostu bir deneyim yaşarken, blok zincir teknolojisini standardize etmektir. Blockchain ticareti ve platformlar arası deneyim, bugünlerde sorunsuz ama hiçbir şey değil. Durum ve ek stratejik ortaklarla birlikte, belirteçler arasında bağlantı kuracak ve bu geçişlerin kullanıcıya tamamen ve sorunsuz olmasını sağlayacak güvenli bir açık kaynaklı işletim sistemi geliştirilecek ve bu da teknolojinin kitlesel kabulünü hızlandıracaktır. “

Yorum Yap

Yorum Yap