Connect with us

Ethereum

Ethereum.Com Satılık , Bu Fiyat Kaçmaz!

Ethereum.com Satılık !

Bir site için SEO ve Başlangıç ​​görünürlüğü dünyasında, başarılı bir iş başlatmak için ihtiyacınızı en iyi karşılayan alan adları gereklidir.Bir şirket kripto para pazarıyla ilgili bir girişimde bulunduğunsa, tercihen kripto pazarında tercih ettigi girisimi temsil eden bir alan seçmeye karar veririz.

Kripto Paralarla ilgili Alan Adlarındaki Artış

Günümüzde kripto piyasasının popülerliğiyle birlikte yeni bir web sitesinin kripto pazarında bir standart belirlemesi zor.Pek çok ICO sürekli pazarda paylaşım ve fiyatları hakkında sadece başlığına “blokchain” ekleyerek çekerken, bu şekilde piyasada kaybolmanız daha kolaydır.

Ethereum.com alan adı satışa çıktı. Önde gelen dijital para birimlerinin etrafında dönen yüksek hacimli bir alan adı isterseniz herkes için kullanılabilir.
Bu alan adını satın almak için kabaca 10 milyon dolara ihtiyacınız var.Daha da önemlisi, bu fiyatın bu sektörde bu kadar duyulmamış olması.
Larry Fischer’in ardından satış 1,2 milyon $ Myworld.com arasında Sharjil Saleem satılan , 2 milyon $  Eth.com, bitcoinwallet.com satılan bu tür cryptonews.com, cryptobank.com, Bitcoincash olarak 2014 Diğer alan adları içinde 250.000 $ için .org ve bitcoin.casino da oldukça yüksek fiyatlarla satıldı.

Domain Name Journal’ın yayın ve düzenleme sorumlusu Ron Jackson, 14 Kasım’da Bloomberg’e verdiği demeçte,

“Bitcoin / cryptocurrency / blockchain’ın etrafında gördüğüm bu alan adlarına olan yoğunluk bana 2001 yılındaki dot-com patlamasından önceki dönemde gördüğüm atmosferi hatırlatıyor.”

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

1 Comment

1 Comment

  1. Serdar Öztürk

    30 Ocak 2018 at 14:25

    Merhaba, kriptoparalsat.com u satıyorum. Satın almak isteyen direkt siteye girerek güvenli bir şekilde satın alabilirler…

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Ethereum

To Top