1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Ethereum’un ölçeklendirilmesine yönelik Liquidity.Network MVP’yi piyasaya sürdü

Ethereum’un ölçeklendirilmesine yönelik Liquidity.Network MVP’yi piyasaya sürdü

Ethereum’un ölçeklendirilmesine yönelik Liquidity.Network MVP’yi piyasaya sürdü

Liquidy.Network,Ethereum Virtual Machine (EVM) blok zincirinin üzerinde çalışan ve milyonlarca kullanıcıyı ve ödeme işlemcisini işlemleri yürütebilen, zincir dışında ölçekleme çözümüdür.

Kullanıcıların Liquidity.Network hub’a kaydolabilmek için MetaMask, Parity, Mist veya yerel olarak çalışan başka bir blok zincir istemcisine sahip olmaları gerekiyor.

MVP projesi , token ön satışa çıkarıldı.

Liquid Ether , işlemler için gas ücretlerini ( fee ) ortadan kaldırır

Kullanıcılar Liquid Ether gönderebilir, diğer bir deyişle, Liquidity.Network üzerinden zincir Dışındaki Ether. Ethereum blok zinciri tıkanıksa, Liquid Ether’in taşınması, düzenli kullanıcılar için ücretsiz olacak, zira zincir içi işlem gerektirmiyor. İşlem masrafları hızla artarsa,Liquid Ether işlemleri hızlı ve özgür kalır.

Off-Chain Kayıt

Bir kullanıcı, Liquidity.Network ‘ü off-chain’e (yani zincirde bir Ethereum işlemi olmadan) kayıt yapabilir. Kayıt, zincir dışındaki Ether’ı almak ve iletmek için yeterlidir.

Liquidity.Network ekibi, çoğu kullanıcının artık ödemelerde zincirleme etere ihtiyaç duymayacağını öngörüyor. Esnek ve kolaylıkla devredilebilir Liquid Ether’e sahip olmak akranlar arasında ödeme yapmak için tercih edilen yol olacaktır.

Liquidity.Network, milyonlarca kullanıcıyı güvenli bir şekilde destekleyen, işlem maliyetlerini önemli ölçüde düşüren ve blok zincirinin genel kabul görmesini sağlayan pratik bir blok zincir mikro ödeme sistemidir.

Yorum Yap

Yorum Yap