Connect with us

Wblogy

Evinizi Isıtırken ” Crypto-Heater ” ile Kripto Para Madenciliği Yapın!

Ethereum

Evinizi Isıtırken ” Crypto-Heater ” ile Kripto Para Madenciliği Yapın!

Evinizi Isıtırken ” Crypto-Heater ” ile Kripto Para Madenciliği Yapın!

forex programmi robot azioni binarie Qarnot adlı bir Fransız şirketi, kripto para madenciliği yaparken evinizde bir odayı ısıtan “Crypto-Heater veya QC-1” adlı yeni bir ev ısıtıcısı piyasaya sürdü. Başlangıçta, bu ev ısıtıcısına yerleştirilmiş iki ekran kartı ile insanlar “ısınmaya değil, bir gelir kaynağına ısıtma yapabilir” diyor.

Evinizi Isıtma Sırasında Kripto Para Madenciliği

conocer mujeres osorno Kripto para madenciliği kullanımı, madencilik rig’leri zor matematik problemlerini çözmeye çalışırken çok fazla ısı üretir. Montrouge merkezli bir şirket olan Qarnot, 2010 yılında Miroslav Sviezeny ve Paul Benoit tarafından kurulmuş olup, hesaplanan kripto-karmaşasını gelir üreten bir enerji kaynağına dönüştürmektedir.

http://blossomjar.com/pacinity/2498 “QC- 1’inizin sıcaklığı, cihaza yerleştirilmiş iki ekran kartı ve madencilik kripto paraları ya da blok zinciri işlemleri tarafından üretiliyor.Isıtma yaparken, parada üretmeye başlıyorsunuz” diye açıklıyor Qarnot’un web sitesi .

http://palsambleu.fr/?dimyrewsy=rencontre-en-ligne-film-streaming&051=1a QC-1, ETH’yi varsayılan olarak ayıran iki 8GB Sapphire Nitro + Radeon RX580 AMD grafik işlem birimi (GPU) kullanır.

QC-1, Q.rad Computing Isıtıcının bir uzantısıdır.

follow link Piyasaları izleme kabiliyetine ek olarak, QC-1 kullanıcıları havalar donuk olduğunda bir ısıtma yükseltici modunu aktive edebilir. Geleneksel madencilik makinelerinin aksine, Qarnot Crypto-Heater’ın gürültüsüz olduğunu iddia ediyor. Başlangıçta geliştirilen sistemde fanlar veya sabit sürücüler yoktur. Yazılım Ethereum (ETH) için tasarlanmıştır, ancak diğer kripto para birimlerinde kullanılabilir. Crypto-Heater, iki adet 8GB Sapphire Nitro + Radeon RX580 AMD ekran kartı (GPU) ile birlikte gelir. Madenci müşterileri kullanmak için sadece mobil platformu kullanarak bir cüzdan adresi ayarlayıp ve madenciliğe başlayabilirler.

köpa strattera Bir cihaz 150 ila 300 m²’lik bir odayı ısıtabilir.

source site QC-1 fikri, 2013 yılında piyasaya sürülen Q.rad bilgi işlem ısıtıcısının bir uzantısıdır. Q.rad fikrinin popülaritesi nedeniyle, şirket Colony Capital gibi girişim şirketlerinden 4.5 milyon € ‘luk yatırım sağlamayı başardı. Şirket, Raise Lieu du Design, Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2018 Eureka Park Yenilikçiler Ödülü ve Popular Mechanics ‘CES 2016’dan ödüller kazandı.

adam abramowicz opcje binarne Bir Q.rad 150 ila 300 m²’lik bir odayı ısıtabilir ve cihazlar öncelikli olarak hem konut hem de ticari binalarda Fransa’da kullanılmaktadır. Bulut bilişim istemcileri zaten Qarnot’un kaynaklarını Disney , Air Liquide ve BNP Paribas gibi tanınmış firmalarda kullanıyorlar. Sunucu operasyonları için başlangıçtaki Q.rad cihazlarına patronluk yapıyorlar.

strategie su opzioni digitali Daha soğuk aylarda, QC-1’in sıcaklığı GPU’ların ürettiğinden daha yüksek seviyelere ayarlanabilir.

Her bir QC-1, 60 MH / s hashta üretir ve cihaz birim başına 2,900 Euro ya da 3,570 USD tutarındadır. Eğer siparişler 20 Mart’tan önce yapılırsa, Teknoloji meraklısı bir Linux bilgisine sahip olan kullanıcılar, Ethereum’un yanı sıra bir şey yapmak istiyorlarsa, başka bir GPU’ya göre kripto para birimine geçebilirler.

http://www.cilentoescursioni.it/?kiskwa=opzioni-binarie-120-secondi&6a6=88 Yasal Uyarı: Wblogy.com bu ürünü / hizmeti desteklememektedir. Okuyucular, söz konusu şirket veya bağlı şirket veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Wblogy.com , bu maddede belirtilen herhangi bir içerik, ürün veya hizmetin kullanımı ya da kullanımına bağlı olarak ya da bunlardan kaynaklandığı ya da bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar ya da kayıptan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.

Kaynak : Bitcoin.com / Qarnot 

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlar da hoşunuza gidebilir...
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Ethereum

To Top