1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Eylül ayında dikkat etmeniz gereken Kripto Para Etkinlikleri

Eylül ayında dikkat etmeniz gereken Kripto Para Etkinlikleri

Eylül ayında dikkat etmeniz gereken Kripto Para Etkinlikleri

Eylül ayı ,kripto para birimleri gelişmeler ve konferanslar açısından oldukça aktif bir ay olacağı görülmekte. Kripto paralar ve blockchain konferansları, kitleleri bu yararlı teknolojilerin en son trendlerinde eğitmek ve bunlara dahil etmek açısından övgüye değer bir role sahiptir.

Bu ay boyunca gerçekleşecek en önemli blockchain ve kripto para etkinliklerinden bazılarını alttan inceleyebilirsiniz.

Ethereum Classic Summit (12-13 Eylül , 2018)

Ethereum Classic Summit

Gelişimi, IoT, çapraz zincir birlikte çalışabilirliği, pazar dinamiklerini, ASIC’leri, akıllı sözleşmelerle ilgili yasal perspektifleri, blokları çevreleyen sosyal konuları ve çok daha fazlasını kapsayan çok çeşitli konulara hakkında tartışılacak.Ayrıca ETCDEV, IOHK, DCG, ETC Labs, Coinbase, Circle, Ethereum Foundation ve daha birçok büyük sektör oyuncularıda orada olacak.

Etkinlik , Seoul’ün tam kalbinde, JW Dongdaemun’da yapılacaktır.

BlockWorld (12-14 Eylül, 2018)

Blockchain geliştiricileri, BT yöneticileri, profesyoneller, yatırımcılar, 50 katılımcı ve 200’den fazla konuşmacı gibi 2.000’den fazla katılımcının beklenen sayısı ile BlockWorld kesinlikle bu türün en önemli etkinliği.

2 günlük konferansın 12-14 Eylül tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri San Jose’deki Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Katılımcılar, çok sayıda ana sahne sunumu, fuar aşaması ve atölye çalışmalarıyla geçecekcektir.Bu yılın BlockWorld’ün ana teması “Ademi Merkezi Bulutun Geliştirilmesi” dir.

Konferans, blockchain teknolojisi, akıllı sözleşmeler , merkezi olmayan uygulamalar gibi konuların yanı sıra, bu teknolojinin finans endüstrisi üzerindeki etkilerine ve diğerlerinin yanı sıra kurumsal kimlik ve güvenlik uygulamalarını nasıl değiştireceğine de değinecek.

Litecoin Summit (14-15 Eylül, 2018)

ABD’nin San Francisco kentinde 14-15 Eylül tarihleri ​​arasında yapılması planlanan Litecoin Summit, bu türden dünyanın ilk Litecoin odaklı etkinliği. Litecoin meraklılarına Litecoin’in temel teknolojileri ve Lightning Networks, Bitcoin tabanlı akıllı sözleşmeler ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunacak.

Bu konferansın ana satış noktalarından biri, YouTube’un etkileyici oyuncularının yanı sıra önemli sayıda konuşmacıdır. Konuşmacı listesi Charlie Lee (Litecoin’in yaratıcısı), Xinxi Wang ve Franklyn Richards (Litecoin vakıf yöneticileri), Eric Winer (Mühendislik Gemini Başkan Yardımcısı), Michael OU (CoolBitX CEO’su), Elizabeth Stark (CEO ve Lightning Labs’ın kurucu ortağı), Caleb Yeoh (Travel by Bit) ve diğerleri.

Blockchain in Oil and Gas (20-21 Eylül, 2018)

Bu kesinlikle Eylül ayı için planlanan en sıradışı ama özellikle ilginç şifreleme konferanslarından biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu 2 günlük konferans, blockchain teknolojilerini benimsemeye hazır olan önde gelen petrol ve gaz şirketlerinden en kaliteli içeriği sunmayı amaçlıyor.

Kısaca katılımcılara, kripto para birimi, akıllı sözleşmeler, distributed data ve public ledgers gibi blockchain teknolojisinin petrol ve gaz endüstrilerini nasıl ve niçin yeniden tanımlayacağını öğrenme fırsatı sağlanacaktır. İçerik, bir dizi etkileşimli panel tartışması, uzman notu ve sektör örnek olayları aracılığıyla sunulacaktır.

Blockchain Game Summit (25-26 Eylül, 2018)

Blockchain Game Summit, blockchain teknolojisinin en ilginç yönlerini oyun endüstrisi ile birleştirmeyi vaat eden farklı bir blockchain konferans türüdür. Katılımcılar hem video oyunu hem de blockchain endüstri liderlerinin önemli temsilcileriyle bir araya gelme fırsatına sahip olacaklar.

2 günlük konferans, 25-26 Eylül tarihleri ​​arasında, Konfluence Müzesi’nde (Musée des Confluences) Lyon, Fransa’da gerçekleşecek. Konferans, blockchain’de varlık depolama, grafik tasarım, standart ademi merkezileştirilmiş protokol, oyun tasarımında blockchain uygulaması vb. Gibi ilginç konuları tartışmanızı sağlar.

Blocfest (26-27 Eylül 2018)

Güneydoğu Asya’nın uluslararası blok zinciri olan Blocfest 2018, Shangri-La Hotel’de 26-27 Eylül tarihleri ​​arasında Kuala Lumpur, Malezya’da gerçekleştirilecek. Malezya’daki ilk uluslararası blockchain olayı olmasına rağmen, Asya uzayındaki türünün en büyük konferanslarından biri olmayı vaat ediyor. 30’u aşkın konuşmacıyı bir araya getirecek ve yatırımcılar, geliştiriciler ve kripto etkileyicileriyle bağlantı kurma konusunda istekli bir kripto meraklısı için mükemmel bir yer olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap