1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Fidelity ‘nin Kripto Ticaret Platformu Son Test Aşamasına Girdi

Fidelity ‘nin Kripto Ticaret Platformu Son Test Aşamasına Girdi

Fidelity Kripto Ticaret Platformu , yüksek hacimli kurumsal yatırımcılara hizmet verecek.

Fidelity 'nin Kripto Ticaret Platformu Son Test Aşamasına Girdi

Amerikan yatırım şirketi Fidelity , şu anda “son test” aşamasında olan bir kripto para alım satım platformu ve saklama servisi üzerinde çalıştığını doğruladı.

Geçtiğimiz Ekim ayında Boston merkezli şirket, dijital varlıkların işine girmek için Fidelity Digital Asset Services (FDAS) adlı bir yan kuruluş kurdu. Her ne kadar söylentiler kripto alım satım platformunu başlatma planları hakkında olsada , bugüne kadar resmen onaylanmadı.

İlgili Yazı

Fidelity, kurumsal yatırımcılara kripto para kazandıran yeni bir platform başlattı

Duyuruya göre, platform kurumsal yatırımcılara hizmet verecek ve şu anda yatırım devi, nihai çözümü ortaya çıkarmak için “seçkin bir uygun müşteri seti” ile çalışıyor.

“Şu anda ilk çözümlerimizi oluşturmaya devam ederken seçkin bir dizi uygun müşteriye hizmet veriyoruz. Resmi blog yazısında FDAS, kurumların Fidelity’den bekledikleri düzeyde sağlam bir teknik ve operasyonel standartlar kümesi oluşturduk ”dedi.

Şirket ayrıca, “politikalarını ve prosedürlerini iyileştirmek, mevcut operasyonel süreçleri uyarlamak ve cryptographic ve blok zincir temelli finansmanın bu yönü için yeni ölçütler koymak” için denetçilerle birlikte çalıştığını açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap